TVP zawiesza wydawcę "PnŚ" po emisji piosenki "Ona by tak chciała". W tekście pojawiły się nawiązania do narkotyków

Władze TVP podjęły decyzję o zawieszeniu niedzielnego wydawcy "Pytania na Śniadanie" za emisję fragmentu utworu młodego muzyka. Zaproszony do studia Ronnie Ferrari zaśpiewał utwór "Ona by tak chciała", w którym są aluzje do seksu i narkotyków. Wcześniej ta sama piosenka została wykonana na Roztańczonym Narodowym, a Jacek Kurski miał bardzo dobrze się przy niej bawić.

Niedzielny odcinek "Pytania na Śniadanie" wywołał wiele emocji. Do studia programu został zaproszony Ronnie Ferrari, który pod koniec rozmowy z dziennikarzami zaprezentował jeden ze swoich utworów. W tekście piosenki "Ona by tak chciała" pojawia się wiele nawiązań do narkotyków czy seksu. Teraz Telewizja Polska postanowiła wyciągnąć konsekwencje z wyemitowanie wulgarnego fragmentu utworu.

TVP zawiesiło wydawcę "Pytania na Śniadanie"

Jak podaje portal Wirtualne Media, kierownictwo TVP zdecydowało zawiesić osobę wydającą niedzielne „Pytanie na Śniadanie”. Oficjalnym powodem nie jest sama rozmowa z młodym wokalistą, a emisja fragmentu jego piosenki. Według władz spółki tekst utworu zawiera niedopuszczalne treści oraz promuje naganne zachowania.

Na antenie rzeczywiście pojawiły się nieodpowiednie fragmenty piosenki.

Ona by tak chciała być tu ze mną. Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll (...) Gibona w łapie mam, a zgasić go nie mogę.

Widzowie programu nie kryli swojego niezadowolenia.

Jak miło patrzeć, że już nawet telewizja zachęca i promuje alkohol, narkotyki, poważne słownictwo.
Promowanie narkotyków w telewizji śniadaniowej. Brawo.
No i jak dzieci w tym kraju maja być odrobinę normalne, jak Wy przed południem puszczacie muzę o kręceniu blantów - pisali.

TVP na razie nie komentuje całej sytuacji. Jak podają Wirtualne Media, Ronnie Ferrari zaśpiewał piosenkę „Ona by tak chciała” na koncercie Roztańczony PGE Narodowy, który był emitowany na żywo w TVP2. Na imprezie bawił się sam Jacek Kurski, który miał "pląsać" do tego utworu.

KB

Więcej o:
Komentarze (56)
TVP zawiesiło wydawcę "Pytania na Śniadanie" za występ Ronniego Ferrari. W tekście pojawiły się nawiązania do narkotyków. "Gibona w łapie mam"
Zaloguj się
 • Gość: Zatroskany krajem

  Oceniono 29 razy 25

  ha ha ha...kurski daj się zaszklić...idito jeden skłócający nas Polaków...tak wrednego człowieka w tvpis jeszcze nie było....w tv...też

 • weedy.lea

  Oceniono 22 razy 22

  "No i jak dzieci w tym kraju maja być odrobinę normalne, jak Wy przed południem puszczacie muzę o kręceniu blantów" - równie ważne pytanie, jeśli nie ważniejsze: jak dzieci w tym kraju maja być odrobinę normalne, skoro w niedzielę od rana oglądają ku...zję???

 • zazwyczaj_nieomylny

  Oceniono 21 razy 19

  Jacku z lat osiemdziesiątych (kiedy Ciebie poznałem)!
  Nie poznałbyś teraz siebie.

 • Gość: Luk

  Oceniono 21 razy 17

  Biedni dorośli poczuli zgorszenie. Wasze dzieci już dawno znają na pamięć całą piosenkę. 66 mln. wyświetleń samo się nie zrobiło.

 • artur0121

  Oceniono 22 razy 16

  No tak...jak za komuny, coś się władzy nie podoba to won...cenzura i kłamstwa ot cała tvpis

 • Gość: Jasiu_uczniak

  Oceniono 13 razy 9

  A co to jest blant? A kręcić to chyba można śmigło a nie jakiś blant?

 • Gość: boko

  Oceniono 12 razy 8

  obyś szczęzł ...mendo prezesowska z tv

 • Gość: Tak jest

  Oceniono 9 razy 7

  Skąd się biorą tacy idioci ?
  Pan bóg daje, a nie zabiera - nie musimy na te ryje patrzeć😊 nie oglądam ich już trzy lata !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX