Angelina Jolie i Bradley Cooper mają romans? "Wskakuje na motor i jeździ do niej co noc". Brad Pitt ostrzegł już kolegę przed swoją ex

Wiele wskazuje na to, że Angelina Jolie i Bradley Cooper są parą. Zagraniczne media nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

Angelina Jolie przeżywa właśnie bardzo intensywny czas. Aktorka niedawno posłała najstarszego syna na studia, za chwilę premierę będzie miał jej film "Czarownica 2", a w międzyczasie romansuje z Bradleyem Cooperem. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media.

Angelina Jolie + Bradley Cooper = miłość?

Amerykańskie tabloidy od dłuższego czasu łączą Angelinę Jolie z Bradleyem Cooperem. Nie ma co się dziwić. Są piękni, bogaci, a od niedawna oboje nie mają drugich połówek. Jak donosi "Latin Times", płomienny romans gwiazd wskoczył na kolejny etap. Mają oni spotykać się nocą na potajemne schadzki.

Bradley i Angie nie lubią paparazzich, dlatego nie spacerują za rękę po Hollywood. On czeka w umówionym miejscu, a gdy się ściemnia, wskakuje na motor i jeździ do niej co noc - twierdzi informator.

Co ciekawe, Brad Pitt wie o romansie swojej byłej żony z Bradleyem Cooperem. Nie jest też tajemnicą, że panowie znają się prywatnie. Według źródła "Latin Times", aktor ostrzegł już przyjaciela przed swoją ex. Oj, nie przebierał w słowach.

Powiedział mu, że powinien być ostrożny, bo Angelina jest jak "kielich z trucizną".

Drama! Jeśli to wszystko okaże się prawdą, to może być baaardzo ciekawie. Kibicujecie Bradleyowi i Angelinie?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Więcej o:
Komentarze (18)
Angelina Jolie i Bradley Cooper mają romans? "Wskakuje na motor i jeździ do niej co noc"
Zaloguj się
 • Gość: Gośka

  Oceniono 53 razy 41

  Nie chce mi się w to wierzyć, ale jeżeli tak jest, to pasują do siebie przecież- on bez żadnych skrupułów porzucił swoją partnerkę z małym dzieckiem, a ona notorycznie zakochuje się w żonatych. Razem będą ratować sieroty i chronić środowisko.

 • Gość: neith

  Oceniono 27 razy 27

  W sierpniu zagraniczne media były pewne, że z Jolie sypia Keanu Reeves. W październiku prawdopodobnie okaże się, że puka ją jeszcze ktoś inny. I tak pewnie co miesiąc będziemy czytać doniesienia o kolejnych panach przewijających się przez jej wyro. Szkoda, że i Jolie, i jej rzekomi faceci nic nie wiedzą o tych swoich romansach. Ale spoko, już media ich uświadomią. Jolie pewnie z rana wstaje, przy kawce bierzę gazetę do ręki i czyta, z kim to spędziła ostatnią noc :-)

 • Gość: ALIK_ONE

  Oceniono 15 razy 13

  Jolie była widziana kilka razy w pewnej willi na Żoliborzu.

 • umate

  Oceniono 10 razy 10

  nie usnę dzisiaj, chyba nawet lodowce na chwilę przestaną się roztapiać zmrożone tą informacją...

 • Gość: bebe

  Oceniono 14 razy 10

  ni wierze i tyle

 • elenem

  Oceniono 3 razy 3

  Jak się facet zapatrzy na d... to łeb stracony.

 • Gość: pradae

  Oceniono 9 razy 3

  Normalny człowiek sam ma udane życie seksualne. Ale singlowate wredne paszczury i pryszaci mamisynkowie sami mogąc o seksie pomarzyć ekscytują się tym. Mi to wszystko jedno czy Bradley pop.ycha i aneglinke czy wikarego i czy jeździ tam motorem czy tramwajem za to interesuja mnie jego dokonania aktorskie a nie w ktora dziure ten tego. Autorko tych wypocin, podmaluj sie, ubierze wyjdź do ludzi i wtedy to co robi Bradley też bedziesz miała. Dobra antykoncepcja, fajne spojrzenie i jedziesz a wtedy nie będziesz takich bredni pisać.

 • Gość: Nat

  Oceniono 3 razy 3

  Gorszej głupoty nie słyszałam 🙈🙈🙈

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX