Angelina Jolie i Bradley Cooper mają romans? "Wskakuje na motor i jeździ do niej co noc". Brad Pitt ostrzegł już kolegę przed swoją ex

Wiele wskazuje na to, że Angelina Jolie i Bradley Cooper są parą. Zagraniczne media nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

Angelina Jolie przeżywa właśnie bardzo intensywny czas. Aktorka niedawno posłała najstarszego syna na studia, za chwilę premierę będzie miał jej film "Czarownica 2", a w międzyczasie romansuje z Bradleyem Cooperem. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media.

Angelina Jolie + Bradley Cooper = miłość?

Amerykańskie tabloidy od dłuższego czasu łączą Angelinę Jolie z Bradleyem Cooperem. Nie ma co się dziwić. Są piękni, bogaci, a od niedawna oboje nie mają drugich połówek. Jak donosi "Latin Times", płomienny romans gwiazd wskoczył na kolejny etap. Mają oni spotykać się nocą na potajemne schadzki.

Bradley i Angie nie lubią paparazzich, dlatego nie spacerują za rękę po Hollywood. On czeka w umówionym miejscu, a gdy się ściemnia, wskakuje na motor i jeździ do niej co noc - twierdzi informator.

Co ciekawe, Brad Pitt wie o romansie swojej byłej żony z Bradleyem Cooperem. Nie jest też tajemnicą, że panowie znają się prywatnie. Według źródła "Latin Times", aktor ostrzegł już przyjaciela przed swoją ex. Oj, nie przebierał w słowach.

Powiedział mu, że powinien być ostrożny, bo Angelina jest jak "kielich z trucizną".

Drama! Jeśli to wszystko okaże się prawdą, to może być baaardzo ciekawie. Kibicujecie Bradleyowi i Angelinie?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Zobacz wideo