Księżna Kate po raz czwarty w tym samym płaszczu. Uwagę przykuwają okolice brzucha. Rozwiała plotki o ciąży

Księżna Kate i książę Harry pojawili się w czwartek na chrzcinach statku badawczego. Najnowsze zdjęcia księżnej rozwiewają plotki na temat jej czwartej ciąży.

Cały świat chętnie czyta informacje z życia rodziny królewskiej. Spore poruszenie wywołała ostatnio domniemana czwarta ciąża księżnej Kate. O tym mieliśmy dowiedzieć się dzięki... księżniczce Charlotte. Rezolutna czterolatka miała zdradzić tę tajemnicę w przedszkolu. Zagraniczne media nie spuszczają więc oczu z Kate, śledzą każdy jej ruch i zmiany w wyglądzie.

W czwartek księżna pojawiła się wraz z księciem Williamem na chrzcie łodzi łodzi badawczej RSS Sir Davi Attenborough, którą nazwano na cześć słynnego brytyjskiego biologa. 

Księżna Kate i książę Harry na chrzcie łodzi badawczej

Na tę okazję księżna Kate wybrała błękitny, elegancki płaszcz od Alexandra McQueena. Warto podkreślić, że to już czwarty raz, kiedy widzimy ją w tej kreacji. Do niej dobrała klasyczne, czarne szpilki i czarną kopertówkę

Nie sposób nie zwrócić jednak uwagi na okolice jej brzucha. Idealnie podkreślona talia zdaje się dementować doniesienia na temat czwartej ciąży księżnej Kate. Chyba że to pierwsze miesiące? Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy:

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>