Meghan Markle drugi raz w takiej samej sukience. Wystylizowała ją jednak zupełnie inaczej. Lepiej niż ostatnio? My mamy swój typ

Meghan Markle wyleciała z księciem Harrym do Afryki. Podczas wizyty w RPA zaprezentowała się m.in w niebieskiej sukience. Miała ją na sobie już rok temu.

Meghan Markle przebywa obecnie w Afryce. Razem z księciem Harrym poleciała tam, by spotkać się z tamtejszą ludnością oraz odwiedzić najbiedniejsze obszary kontynentu. Oprócz fanów książęcej parze towarzyszą także paparazzi, którzy stale dostarczają nam nowych zdjęć. Na ostatnich amerykańska aktorka zaprezentowała się w niebieskiej sukience, którą kiedyś już na sobie miała. 

Zobacz wideo

Meghan Markle drugi raz w tej samej sukience

Księżna Sussex chyba zapragnęła być jak księżna Cambridge i postanowiła zaoszczędzić na ubraniach. Podczas wizyty w RPA postawiła na wiązaną w talii niebieską sukienkę. Wyglądała naprawdę ładnie i świeżo. Fani natychmiast wychwycili, że gdzieś ten projekt już widzieli. Miała ją na sobie sama Meghan w zeszłym roku podczas wizyty w Tondze. Wtedy związała włosy w kucyk. 

 

Naszym zdaniem księżna lepiej wyglądała w RPA. Bardzo przemówiły do nas wiązane buty na koturnie. Poprzednio Meghan postawiła na szpilki na niskim obcasie, które skróciły jej zgrabne nogi. A Wy co sądzicie? Kiedy wystylizowała się piękniej? 

CW