Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie gwiazd, ale też obcych osób. Oni dzielą się swoimi historiami, ona im dziękuje. "To dla mnie ważne"

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesiąca wrzuciła post na Instagrama. Najpierw podziękowała bliskim, a teraz osobno dziękuje fanom za słowa wsparcia.

Agnieszka Woźniak-Starak od momentu tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, zniknęła z mediów. Przez prawie miesiąc nie wrzucała nic na swój profil na Instagramie. To zmieniło się kilka dni temu, kiedy to pokazała zdjęcie magnolii. W tym samym wpisie podziękowała najbliższym za wsparcie w trudnych chwilach. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada fanom

Przez ostatnie lata Agnieszka Woźniak-Starak umocniła swoją pozycję gwiazdy TVN-u. Pomogło jej w tym prowadzenie dwóch flagowych programów stacji, czyli "Azja Express" i "Big Brother". Prezenterka może przy okazji pochwalić rzeszą fanów. Gdy ich idolka wróciła na Instagram, z miejsca zasypali ją słowami wsparcia. Co ciekawe, Woźniak-Starak odpowiedziała na kilka z nich.

Dziękuję, Wasze słowa są dla mnie bardzo ważne, pomagają - napisała pod jednym z komentarzy.

Jedna z obserwatorek gwiazdy wyjawiła, że dwa lata temu także pochowała męża. Mimo bólu, kobieta ma nadzieję, ze w życiu zarówno jej, jak i Agnieszki Woźniak-Starak słońce jeszcze zaświeci. Dziennikarka odpisała i przyznała, że "też ma taką nadzieję dla ich obu".

Jeszcze w tym tygodniu dziennikarka wróci do życia publicznego. Zapowiedziała bowiem, że pojawi się na Festiwalu Filmowym w Gdyni podczas premiery ostatniego filmu jej męża.

Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak. "Ciężko jest skakać z radości":

Zobacz wideo

Więcej o: