Anna Lewandowska dodała swoje stare zdjęcia. W komentarzach odniosła się do tego, czy poprawiała urodę

Anna Lewandowska udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z przeszłości. Przy okazji dała fanom jasno do zrozumienia, że nie "majsterkowała przy wyglądzie".

Anna Lewandowska jest jedną z najaktywniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Na jej profilu systematycznie pojawiają się kolejne posty, jedne przedstawiające jej mordercze treningi, inne rodzinę. Trenerka od czasu do czasu wrzuca tam także stare zdjęcia. Właśnie takimi, z czasów, gdy ćwiczyła karate, pochwaliła się ostatnio. Odniosła się pod nimi do swojego wyglądu.

Anna Lewandowska o "majsterkowaniu" przy wyglądzie

Stare zdjęcia gwiazd to idealna okazja, by porównać jak bardzo zmieniła ich sława i pieniądze. W wielu przypadkach różnica jest widoczna gołym okiem, nie tylko za sprawą zmiany sylwetki, ale i rysów twarzy. Annie często wytyka się, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. 

 

Pod ostatnim zdjęciem, odpowiadając na pozytywny komentarz fanki, która napisała, że trenerka prawie wcale się nie zmieniła, dała jasno do zrozumienia, że nie "majsterkowała przy wyglądzie".

Wyglądasz tak samo po dziś dzień. Co jest rzadko spotykane ostatnio... - napisała internautka.
Dzięki, to bardzo miły komplement, zwłaszcza, że tyle osób zarzuca mi majsterkowanie z wyglądem - odpisała "Lewa".

Oprócz tego zebrała mnóstwo miłych komentarzy, w których jej fani wyrazili swój podziw dla niej i jej siły charakteru. Przyznali, że dla wielu z nich jest prawdziwą motywacją.

CW

Na obozy Lewandowskiej przyjeżdża wiele gwiazd. Czy Anna daje im taryfę ulgową? Odpowiedź w poniższym wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o: