Lewandowska i Wojewódzki wystąpią na wspólnej konferencji. Ile kosztuje spotkanie z nimi? Za tę cenę pojedziesz na wakacje

Już niedługo odbędzie się konferencja motywacyjna "Be Supreme", w której udział wezmą znane polskie gwiazdy. Jak można się domyślić, impreza nie należy do najtańszych.

Wiele gwiazd jest inspiracją dla swoich fanów. Niektóre dobrze zdają sobie z tego sprawę i potrafią to wykorzystać. Przykładem mogą być konferencje motywacyjne, które zyskują w Polsce coraz większą popularność. Jedna z takich konferencji niedługo odbędzie się w Warszawie. Kto może sobie pozwolić, aby wziąć w niej udział?

Ile kosztują bilety na konferencję z Lewandowską i Wojewódzkim?

Konferencja "Be Supreme" to impreza inspiracyjna, która ma zaktywizować uczestników do działania i pomóc im w realizacji wytyczonych celów. Organizatorzy na swojej stronie wspomnieli, że udało im się zaangażować wiele znanych osób do udziału w tym wydarzeniu.

Namówiliśmy największe osobistości świata biznesu, rozwoju, telewizji oraz sportu, aby ujawniły przed Tobą, w jaki sposób osiągnęły swoją pozycję, pomimo gigantycznych przeciwności - czytamy.

Na konferencji mają wystąpić między innymi Anna Lewandowska, Kuba Wojewódzki czy Joanna Przetakiewicz. Imprezę poprowadzi Olivier Janiak, a na afterparty wystąpi Cleo. Wszystko brzmi dobrze, ale jak prezentują się ceny biletów?

Za najtańszą wejściówkę trzeba zapłacić 997 złotych. W tej cenie jest wstęp na wydarzenie, dostęp do strefy networkingowej, materiały konferencyjne, poczęstunek oraz drink podczas koncertu. Kolejny bilet kosztuje już 3100 złotych i dodatkowo jest zapewniona kolacja czy parking pod halą. Za najdroższy bilet trzeba zapłacić aż 3999 złotych i daje on możliwość godzinnego spotkania z gościem specjalnym oraz zrobienie sobie z nim zdjęcia.

Wiele polskich gwiazd wie, jak dobrze prowadzić biznes:

Zobacz wideo

Myślicie, że warto się na nią wybrać?

KB