W "Na Wspólnej" pojawi się nowa aktorka. Znacie ją z TVN Style

Fani "Na Wspólnej" mają powód do radości. Serial wzbogaci się o nową postać. Wcieli się w nią Anna Nowak-Ibisz. Zobaczcie, co aktorka zdradziła na temat swojej nowej posady.

Do obsady serialu na "Na Wspólnej" dołącza nowa aktorka. Mowa o Annie Nowak-Ibisz, która szczerzej publiczności znana jest jako gospodyni programu "Pani Gadżet" na TVN Style. 

Anna Nowak-Ibisz w "Na Wspólnej"

To już pewne, Anna Ibisz-Nowak zagra w serialu "Na Wspólnej". Taką  informację przekazała Agencja OXY Management, usłyszeli o niej również widzowie "Dzień Dobry TVN". W końcu odniosła się też do niej sama zainteresowana, która potwierdziła tę nowinę za pomocą Instagrama. 

Twórcy serialu "Na Wspólnej" rzeczywiście zaprosili mnie do współpracy, a ja zgodziłam się natychmiast, w końcu (...) z zawodu jestem aktorką, grałam przez prawie 20 lat w kultowym niemieckim serialu "Lindenstrasse", więc propozycja powrotu do grania bardzo mnie ucieszyła - napisała Anna Ibisz-Nowak.

Póki co nie wiadomo, w jaką rolę wcieli się gwiazda. 

Mam nadzieję, że fanom serialu "Na Wspólnej" spodoba się rola, w której mnie obsadzono. Zdementuję przy tej okazji plotki i krótkie notki niektórych dziennikarzy, że prawdopodobnie zagram siebie czyli Panią Gadżet. Widocznie nie odrobili lekcji i nie wiedzą, że skończyłam Łódzką Szkołę Filmową, a aktor może, ale nie musi, grać siebie samego - wyznała.
 

Anna Ibisz-Nowak i jej kariera 

Anna Ibisz-Nowak jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi. W 1989 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim. Kilka lat później zaczęła współpracować z Teatrem Studio w Warszawie. Na swoim koncie ma również kilka ról filmowych i serialowych. Widzowie znają ją z takich produkcji, jak: "Prawo Agaty", "Klub szalonych dziewic", "M jak miłość" czy "Ekstradycja". W 2009 roku brała udział w "Tańcu z gwiazdami". 

AG 

Więcej o: