"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler żywo zareagowała na jedno z dań. "Jezus Maria, co to jest?". Faktycznie, robi wrażenie

To już drugi odcinek nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler pojawiła się tym razem w Ludwinie, aby pomóc 43-letniej Marzenie w restauracji "Ludwinka".

To już 20. edycja programu "Kuchenne Rewolucje". Mimo że Magda Gessler już od dziewięciu lat przemierza Polskę i stara się pomóc często niedoświadczonym restauratorom, to widzowie wciąż kochają oglądać ją na szklanym ekranie. W najnowszym odcinku królowa TVN odwiedziła miejscowość Ludwina, by uratować przydrożną restaurację Ludwinka.

"Kuchenne Rewolucje" w Ludwinie

Magda Gessler pojawiła się w restauracji prowadzonej przez 43-letnią Marzenę, która do interesu dopłaca nawet 10 tysięcy złotych miesięcznie. Mimo to, Ludwinka jest dla niej bardzo ważnym miejscem. Na samym początku postanowiła, że będzie podawać gościom regionalny przysmak. I tak, głównym punktem w ich restauracyjnym menu stała się gęsina.

Kadr z programu 'Kuchenne Rewolucje'Kadr z programu 'Kuchenne Rewolucje' screen z programu 'Kuchenne Rewolucje'

Magda oczywiście chciała skosztować dań, które miały w sobie ten lokalny składnik. Zamówiła rosół z gęsi z kartaczami, czerninę, sznycel oraz udko z gęsi. To właśnie ta ostatnia pozycja wywołała najwięcej emocji u restauratorki.

Gęsie udo miało być wielką dumą Ludwinki. Musimy przyznać, że kompozycja całego dania robiła wrażenie. Gessler również żywo na nie zareagowała.

Jezus Maria, co to jest? - zapytała.

Kadr z programu 'Kuchenne Rewolucje'Kadr z programu 'Kuchenne Rewolucje' Screen z programu 'Kuchenne Rewolucje'

Ludzie różnie reagują na udo w momencie, kiedy dostają je do stołu. Wyobrażają sobie udo jako udo, a tutaj jednak stoi klocek - stwierdziła rozbawiona właścicielka.
Niektórzy, jak podajemy to od razu w śmiech wpadają, bo różne skojarzenia mają jak zobaczą to udo - dodała kelnerka.

Kadr z programu 'Kuchenne Rewolucje'Kadr z programu 'Kuchenne Rewolucje' Screen programu 'Kuchenne Rewolucje'

Magda Gessler krótko skomentowała smak niecodziennego dania.

Ma szokować i szokuje. To są właśnie wymysły młodych kucharzy, którzy dążą do oryginalności. Kończą się potwornym fiaskiem.

Magda Gessler zaskakuje swoich fanów nie tylko w programie. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym... tańczy:

Zobacz wideo

Zjedlibyście takie danie?

KB