Wojciech Szczęsny podarował Liamowi Mercedesa! Pokazał wideo, jak chłopiec jeździ autem. Fani pękają ze śmiechu. "Mały Kubica"

Wojciech Szczęsny kupił Liamowi wyjątkowy prezent. Chłopiec dostał Mercedesa. Dumny tata pochwalił się zabawnym filmikiem.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna rok temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Liam. Piłkarz i wokalistka zdecydowali się, że tak długo, jak będzie to możliwe, będą chronić chłopca i nie pokażą jego twarzy. Jednak to nie powstrzymuje ich przed publikowaniem zdjęć i filmików z synkiem. A ten najnowszy, którym pochwalił się dumny tata, bawi do łez.

ZOBACZ TEŻ: Szczęśni przyłapani przez paparazzi! Marina robiła miny, żeby rozbawić syna, ale tylko spójrzcie na Wojtka. Wspaniały tata

Wojciech Szczęsny kupił Liamowi Mercedesa

Choć chłopiec ma zaledwie rok, to już doczekał się pierwszego auta! Co prawda, nie jest to duży, rodzinny pojazd, a jedynie mini wersja oryginalnego Mercedesa. Jednak i tak robi wrażenie. Elektroniczny samochodzik, który jest zdalnie stresowany, ewidentnie bardzo spodobał się Liamowi. Na filmiku widać, że syn Szczęsnych świetnie się bawi. Równie dobrze bawi się też Wojtek.

Nie jestem pewien, który z nas ma więcej zabawy... - napisał piłkarz.
Zobacz wideo

Fanom bardzo spodobało się żartobliwe wideo piłkarza.

Sądzę, że tata ma więcej radości.
Może to jedyny Mercedes, na jaki będzie mnie stać, haha.
Mały Kubica.
Zakładam, że ty masz większy ubaw - piszą internauci.

Trzeba przyznać, że Liam doskonale odnalazł się w roli kierowcy, choć, jak widać na filmiku, wcale nie prowadził auta. Podoba nam się poczucie humoru Szczęsnego. Oby tak dalej.

JP