Doda i Edyta Górniak były na festiwalu w Chicago. Rabczewska oburzona zachowaniem diwy. "Bardzo nieelegancko"

Doda i Edyta Górniak wystąpiły kilka dni temu dla Polonii w Chicago. Do ich spotkania nie doszło, ponieważ nie chciała tego ta druga. Rabczewska postanowiła opowiedzieć, co się tam działo.

Doda i Edyta Górniak to jedne z najpopularniejszych artystek w Polsce. Obie skupiły wokół siebie wiernych fanów, którzy na każdym kroku stają w obronie swojej idolki. Teraz znów będą mieli do tego okazję. Dorota postanowiła opowiedzieć w jednym z wywiadów o tym, co wydarzyło się w Chicago, kiedy artystki śpiewały na tej samej scenie.

Doda wspomina koncert Chicago

Doda i Edyta miały okazję spotkać się ostatnio w Chicago na specjalnym festiwalu zorganizowanym dla Polonii. Okazuje się jednak, że Górniak zrobiła wszystko, by uniknąć konfrontacji z Rabczewską.

O wszystkim Dorota opowiedziała w wywiadzie z reporterką magazynu Party.pl.

Edyta sobie zażyczyła, że ja i mój zespół nie ma prawa być wokół sceny, w momencie kiedy ona gra koncert, bo inaczej nie wystąpi. Moi muzycy usłyszeli błagalny ton organizatorów: "Błagam was, idźcie stąd, bo ona nie wyjdzie na scenę". Biedni, no ale co? Ja nie przyszłam na ten koncert, bo niepotrzebne mi są niesympatyczne sytuacje. Nie będę się wpraszać. To bardzo nieeleganckie zachowanie w stosunku do innych muzyków – stwierdziła.

Zachowanie Edyty nie dziwi. Diwa już kilka lat temu postanowiła zaprzestać komentowania relacji z Dodą oraz unikać spotkań z nią. Więcej o trwającym już lata konflikcie gwiazd przeczytacie TUTAJ

CW

Doda ma wielu wrogów, o czym sama publicznie mówi. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że nie wie dlaczego, ktoś działa na jej niekorzyść.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (112)
Doda i Edyta Górniak były na festiwalu w Chicago. Rabczewska oburzona zachowaniem diwy. "Bardzo nieelegancko"
Zaloguj się
 • Gość: godsnsn

  Oceniono 65 razy 43

  ludzie uczą się na swoich doświadczeniach a doda zadbała w sposób szczególny o doświadczenia Edyty, a teraz jeszcze mówi "biedni" hahahaha, zatrzymała się jednak na odbiorcach z gimnazjum bo starsi mają ubaw

 • Gość: Milena

  Oceniono 72 razy 40

  Od patologicznych i toksycznych ludzie trzeba się po prostu trzymać z daleka. Zatrują tylko życie i straci się nerwy. Trzeba się izolować od takich ludzi. Dobrze zrobiła. Doda jest toksyczna.

 • Gość: gosc

  Oceniono 64 razy 32

  Doda odczep się wreszcie od Edyty. Niedawno apelowałaś o zaprzestanie hejtu a znowu jątrzysz...

 • Gość: Traktor

  Oceniono 70 razy 30

  Każdy wie ze samo stanie koło dodo to wstyd . Edi wie co robi. Już przyczepiła się do niej niczym śmierdzące g....o Piosenkarką z niej marna to się chociaż na plecach Górniak polansuje .

 • Gość: Gienek

  Oceniono 70 razy 30

  A co dodzisko robiło pod scena u Edyty. Przecież miała grać innego dnia. Pewnie coś knuła . Edyta dobrze zrobiła ze ja pogoniła .

 • Gość: obiektywny

  Oceniono 51 razy 29

  Dodzina znowu jątrzy ? Jeszcze niedawno apelowała o zaprzestanie hejtu. Hipokrytka.

 • Gość: irma

  Oceniono 44 razy 28

  no cóż - lodzia bardzo ciężko zapracowała na obecną sytuację, z lubością poniżała Edzię na wizji, na oczach milionów widzów, i to nie jeden raz ale wielokrotnie - chyba nie było odcinka, żeby lodzia nie niszczyła psychicznie Edzi - to i tak uprzejmy odwet za tamte sytuacje całkiem niewinne ;))

 • Gość: gość

  Oceniono 49 razy 27

  Dzień bez zaczepiania Edyty Górniak przez Dodę - dniem straconym. Doda ma ewidentnie jakiś problem z Edytą. Na marginesie, nie dziwię się Górniak, że stroni od wątpliwej reputacji skandalistki z zarzutami prokuratorskimi.

 • Gość: uuu

  Oceniono 57 razy 25

  Doda w tym czerwonym wyglądasz jak stara k...a. A Edycie się nie dziwię, że nie chce mieć z tobą styczności

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX