Julia Wieniawa z mamą na wakacjach. Pokazała jej zdjęcie w bikini. Zbieramy szczękę z podłogi

Julia Wieniawa wyjechała na wakacje. Zabrała ze sobą mamę i na jednym ze zdjęć pokazała, jak jej rodzicielka wygląda w bikini. Jest się czym chwalić!

Julia Wieniawa ma za sobą bardzo pracowite miesiące i jeszcze cięższe przed sobą. Wygospodarowała jednak kilka dni wolnych i wyleciała na wyczekiwane od dłuższego czasu wakacje. Zabrała ze sobą przyjaciela, swojego osobistego stylistę Bartka Indykę oraz menadżerkę, mamę Martę Wieniawę. Na jednym z nagrań aktorka uwieczniła sylwetkę rodzicielki. 

Julia Wieniawa pokazała zgrabna sylwetkę mamy

Ten, kto miał okazję bywać na imprezach show-biznesowych, doskonale wie, że mama Julki to piękna kobieta, która może pochwalić się ciałem 20-latki. Nie wiedzieli o tym z pewnością internauci, ponieważ Marta Wieniawa nie pojawia się zbyt często na Instagramie córki, a swoje konto ustawiła jako profil prywatny. Teraz jednak za sprawą nagrania gwiazdy "Rodzinki.pl" wszyscy mają okazję podziwiać ciało pani menadżer. 

 

Ubrana w tęczowy kostium kąpielowy z okularami na nosie Marta Wieniawa wysłała buziaka obserwatorom córki. Powiemy wprost. Patrząc na sylwetkę Marty, naprawdę można popaść w kompleksy. 

CW

Julia Wieniawa w jednej z najodważniejszych kreacji  w swojej karierze, na pokazie MMC. Zobaczcie jak się prezentowała.

Zobacz wideo