Małgorzata Rozenek na Balu TVN zaszalała z kreacją, ale nie tak jak z biżuterią. Diadem na głowie to dopiero początek!

Piątkowy wieczór Małgorzata Rozenek spędziła na balu TVN. Na tę okazję wybrała niebanalną stylizację. Uwagę zwraca zwłaszcza biżuteria. Przepych? To mało powiedziane.

Małgorzata Rozenek była niekwestionowaną gwiazdą podczas Balu TVN. Żona Radosława Majdana już kilka godzin przed imprezą pokazywała na Instagramie, jak sztab specjalistów pracuje nad jej fryzurą i makijażem. I tak, makijaż piękny, ale z wyborem kreacji i dodatków "Perfekcyjna" mocno przesadziła. 

Małgorzata Rozenek na balu TVN

Małgosia w tamtym roku z powodu kłótni z Kingą Rusin nie pojawiła się na balu charytatywnym organizowanym przez TVN. Jednak tym razem nie mogło jej zabraknąć. Celebrytka wybrała na tę okazję czarną, dopasowaną i mieniąca się suknię bez ramion. Uwagę przykuwa zwłaszcza obszerny dół stylizacji wykończony tiulem.

Biżuteria Małgorzaty Rozenek jest warta aż pół miliona złotych!

Wzrok przyciąga również biżuteria Rozenek. Pisaliśmy wcześniej, że ozdoby miały kosztować nawet pół miliona złotych. Nic dziwnego, w końcu to diamenty. "Perfekcyjna" na czerwony dywan założyła nie tylko kolczyki, łańcuszek i ogromy pierścionek. Na jej głowie pojawił się najprawdziwszy... diadem.

Czy to już aby nie przesada?  

Gosia Rozenek prosto od dentysty pojechała na sesję... balonową! Zobaczcie sami. 

Zobacz wideo

AG

Więcej o: