Zosia Zborowska pokazała oryginalne zaproszenie na ślub. Poprosili z mężem o nietypowe prezenty. To piękny gest

Kilka tygodni temu Zosia Zborowska wyszła za Andrzeja Wronę. Młoda mężatka postanowiła wspomnieć ten piękny moment i pokazała ślubne zaproszenie. Okazuje się, że państwo młodzi poprosili o nietypowy prezent.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona spotykają się od roku. Ich związek rozwinął się jednak w zawrotnym tempie. 13 sierpnia, aktorka i siatkarz wzięli ślub. Na weselu pojawiała się plejada gwiazd, a samo wydarzenie było sporym zaskoczeniem dla mediów i fanów młodych. Nie minął miesiąc od ceremonii, a aktorka na ich prośbę pokazała oryginalne zaproszenie.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona poprosili o karmę dla psów

Zosia i Andrzej nazwali swoich gości "folołersami", jednocześnie opisując swoje wesele, jako "żenującą uroczystość". Warto jednak wspomnieć o tym, co pod zdjęciem napisała sama zainteresowana. Młoda para w ramach ślubnych prezentów poprosiła o produkty przydatne zwierzakom. Zborowska zachęca, by brac z nich przykład:

Skoro już mowa o zaproszeniu, to chciałam Was zachęcić, by zamiast kwiatów ciętych i innych niepotrzebnych prezentów, prosić gości o karmę dla schroniska (a tym leniwym, co nie chcą nosić, mówcie, by przynieśli np. obroże na kleszcze).
 

Goście wzięli sobie do serca prośbę gospodarzy. Jak widać po drugim zdjęciu opublikowanym przez Zborowską, prezenty bardzo usatysfakcjonowały młodą parę.

CW

Tak wyglądał pierwszy taniec Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Zobaczycie go w materiale poniżej. 

Zobacz wideo