Olga Kalicka zaśpiewała "Shallow". Opinie fanów? "Głos magia". To prawda! Ale spójrzcie też, kto tańczy w tle. Dawno go nie widzieliśmy

Olga Kalicka postanowiła podzielić się z fanami skrywanym dotąd talentem. 26-letnia aktorka zaśpiewała hit Lady Gagi i tym samym podbiła serca internautów.

Olga Kalicka chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Odkąd została mamą, bardzo często publikuje zdjęcia ze swoim partnerem i kilkumiesięcznym synkiem. Jednak tym razem 26-letnia aktorka zaskoczyła swoich fanów i pochwaliła się wyjątkowym talentem.

Olga Kalicka zaśpiewała "Shallow"

Olga Kalicka opublikowała na swoim Instagramie dwa filmiki, na których razem z ukochanym wykonuje utwór "Shallow" ze znanego filmu "A Star Is Born". Na pierwszym z nich narzeczony gwiazdy śpiewa część piosenki, którą oryginalnie wykonuje Bradley Cooper. Największą uwagę fanów zwróciło jednak to drugie wideo. Kalicka zaśpiewała w nim zwrotkę piosenki i... po prostu zachwyciła. Okazuje się, że Olga ma piękny głos.

Podczas występu aktorki, za jej plecami zatańczył były tancerz programu "Taniec z Gwiazdami" Żora Korolyov razem ze swoją partnerką. Para postanowiła tańczyć codziennie przez 30 dni i publikować nagrania z wyzwania w sieci.

 

Reakcja fanów? Mogła być tylko jedna!

Śpiewaj nam częściej.
Głos magia.
Ale Ty pięknie śpiewasz!

Olga Kalicka od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą. Pamiętacie jeszcze jak bawiła się na swoim baby shower?

Zobacz wideo

Podoba Wam się głos Kalickiej?

KB