Patrycja Markowska padła ofiarą ekshibicjonisty. Mężczyzna obnażył się jej w parku. "Nie sądziłam, że to się jeszcze zdarza"

Patrycja Markowska opisała na Facebooku traumatyczną sytuację, która spotkała ją w dniu imienin. Piosenkarka miała bliskie spotkanie z ekshibicjonistą.

Patrycja Markowska strzeże swojej prywatności i rzadko dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. 28 sierpnia piosenkarka świętowała imieniny. Tego dnia spotkała ją jednak nieprzyjemna niespodzianka.

Patrycja Markowska padła ofiarą ekshibicjonisty

W dniu swojego święta wokalistka postanowiła pobiegać z psem w jednym z warszawskich parków. Niestety, w pewnym momencie z krzaków wyskoczył mężczyzna, który postanowił się obnażyć przed Patrycją. Markowska całą sytuację opisała na swoim prywatnym facebookowym profilu.

Tyle lat żyję na świecie i dopiero dziś, jak biegłam rano z Iskierką, ekshibicjonista obnażył mi się w parku… Wróciły do mnie jak boomerang opowieści z podstawówki i liceum o panach w długich płaszczach - napisała Markowska

Dodała też, że było to dla niej spore zaskoczenie. Na szczęście piosenkarka obróciła wszystko w żart.

Nie sądziłam, że w tych czasach to się jeszcze zdarza… Może wiedział, że mam dzisiaj imieniny? - napisała wokalistka na Facebooku.

Przypomnijmy, że niedawno podobną sytuację miała Julia Wróblewska. Aktorka otrzymała od nieznajomego mężczyzny propozycję odbycia stosunku seksualnego.

Niedawno Patrycja Markowska była gościem w Radiu Złote Przeboje. Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najbardziej zwariowanych polskich piosenkarek :)

Zobacz wideo

AD