Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pożegnała go jedna z najbliższych mu osób, Zofia Ślotała. "Moje serce rozpadło się na kawałki"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało producenta odnaleziono w czwartek, 22 sierpnia. Przyjaciela pożegnała dziś Zofia Ślotała.

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione w miniony czwartek w jeziorze Kisajno. Milioner, producent filmowy, mąż Agnieszki Woźniak-Starak nie żyje. Więcej na temat poszukiwań zaginięcia Piotra oraz akcji poszukiwawczej przeczytacie TUTAJ. Woźniak-Starak miał wielu znajomych, przyjaciół ze świata show-biznesu. To właśnie oni wspominają teraz Piotra za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilka ciepłych słów padło już ze strony m.in. Alicji Bachledy-Curuś, Magdaleny Boczarskiej czy Joanny Przetakiewicz. Teraz poruszający wpis pozostawiła też Zofia Ślotała, jedna z bliskich przyjaciółek Piotra. 

Zofia Ślotała wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Przyjaźnili się od lat. Najlepszy dowód? Zaręczyny Zofii Ślotały oraz Kamila Haidara, który odbyły się zaledwie dwa tygodnie temu na ich ukochanych Mazurach. Agnieszka i Piotr świętowali ten wyjątkowy czas z nimi. Wtedy wszyscy byli szczęśliwi, dziś płaczą za Piotrem. Zosia na Instagramie opublikowała zdjęcie, które wykonał jej Woźniak-Starak i opatrzyła je poruszającym pożegnaniem.

Jeden na milion, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cię zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem. Twoja sister.

Łączymy się w bólu z Agnieszką, rodziną i przyjaciółmi Piotra. 

Kim był Piotr Woźniak-Starak? 

DH

Więcej o:
Komentarze (150)
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pożegnała go jedna z najbliższych mu osób, Zofia Ślotała. "Moje serce rozpadło się na kawałki"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 65 razy 59

  Pani sister, mówi się - ze mną rozmawiał- a nie do mnie rozmawiał. LOL
  Swoją drogą okazuje się nagle, że wszystkie były jego sister- Ślotała, boczarska, Śródka. I nagle Majdan największy przyjaciel?

 • Gość: kasia

  Oceniono 63 razy 57

  Teraz jeden celebryta przed drugim będą pisać posty i to koniecznie w mediach,żeby WSZYSCY widzieli jakim to przyjacielem,ba bratem,był pan Wozniak-Starak.....po co to i na co????Hołd należy oddać na pogrzebie a nie lansować się na jego śmierci.Rozenek w ciężkiej żałobie na ramówce\jak włoska wdowa \a już dzisiaj wstawia zdjęcia szczęśliwej rodzinki na Mazurach,,,,,,straszna hipokryzja i wszystko na sprzedaż.

 • Gość: Luna

  Oceniono 61 razy 55

  Albo uduchowione wpisy albo czarne zalobne stroje ktore odslaniaja wszystko.Nikt w zalobie nie czyta waszych wypocin i nie patrzy na wasze holdy.To jest czas ogromnego smutku.Ludzka tragedia,ludzka a nie medialna.

 • Gość: rzadki czytelnik plotka

  Oceniono 53 razy 47

  Mam dość tych hołdów do syna miliardera przez gazetę, przez "gwiazdy". Żona zakochana w domu, facet spławia ochronę by zostać sam na sam ze znajomą w łodzi daleko od ludzi. Nie lubię zakłamania.

 • punter

  Oceniono 54 razy 44

  Trochę można odnieść wrażenie, że połowa warszaffki, na czele z największymi opijusami jak Szyc, jest nieutulona w żalu po stracie hojnego sponsora imprez z niezłą metą na Mazurach.

 • Gość: Anna

  Oceniono 44 razy 42

  Czytam teraz o tym Staraku. Niegłupi i wykształcony gosc a obracał się wśród tych półmózgów celebryckich. Biorąc pod uwagę okolicznosci tego wypadku mogliby się zamknąć. Swoją drogą grunt to walić smętne teksty na instagramie a nie lepiej to skierować swoją uwagę bezpośrddnio do cierpiących jak tacy niby przyjaciele.

 • enforte

  Oceniono 46 razy 42

  Przestańcie
  Proszę
  Klepać
  Artykuł
  O
  Każdej
  Osobie
  Która
  Tylko
  Wspomni
  O
  Panu
  Piotrze
  Bo
  Zaczyna
  To
  Być
  Męczące.

  Mi też przykro, współczuję rodzinnie, poświęciłem chwilę na zadumę nad ludzkim życiem. Czy napiszecie "czytelnik gazety.pI poruszony tragedia komentuje" ?

 • Gość: gość

  Oceniono 44 razy 40

  Kiedyś zastanawiałem się jak to zrobić, aby w oczach innych być ideałem i mieć przypisywane same najlepsze cechy. Teraz już wiem: mieć forsę. Dużo forsy.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 39 razy 37

  Stała się tragedia największa dla rodziny weżcie proszę przestańcie już o tym pisać, zginął człowiek aczkolwiek był znany bez już dosyć sztucznego piania kondolencyjnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX