Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pożegnała go jedna z najbliższych mu osób, Zofia Ślotała. "Moje serce rozpadło się na kawałki"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało producenta odnaleziono w czwartek, 22 sierpnia. Przyjaciela pożegnała dziś Zofia Ślotała.

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione w miniony czwartek w jeziorze Kisajno. Milioner, producent filmowy, mąż Agnieszki Woźniak-Starak nie żyje. Więcej na temat poszukiwań zaginięcia Piotra oraz akcji poszukiwawczej przeczytacie TUTAJ. Woźniak-Starak miał wielu znajomych, przyjaciół ze świata show-biznesu. To właśnie oni wspominają teraz Piotra za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilka ciepłych słów padło już ze strony m.in. Alicji Bachledy-Curuś, Magdaleny Boczarskiej czy Joanny Przetakiewicz. Teraz poruszający wpis pozostawiła też Zofia Ślotała, jedna z bliskich przyjaciółek Piotra. 

Zofia Ślotała wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Przyjaźnili się od lat. Najlepszy dowód? Zaręczyny Zofii Ślotały oraz Kamila Haidara, który odbyły się zaledwie dwa tygodnie temu na ich ukochanych Mazurach. Agnieszka i Piotr świętowali ten wyjątkowy czas z nimi. Wtedy wszyscy byli szczęśliwi, dziś płaczą za Piotrem. Zosia na Instagramie opublikowała zdjęcie, które wykonał jej Woźniak-Starak i opatrzyła je poruszającym pożegnaniem.

Jeden na milion, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cię zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem. Twoja sister.
 

Łączymy się w bólu z Agnieszką, rodziną i przyjaciółmi Piotra. 

Kim był Piotr Woźniak-Starak? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: