Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą "The Voice of Poland". Aktor komentuje: Ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego

"The Voice of Poland" wraca na antenę TVP2. W gronie prowadzących nastąpiły zmiany. Do Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Idy Nowakowskiej dołączył kolejny duet gospodarzy. A będą to Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski.

"The Voice of Poland" już wkrótce ponownie zawita na antenę TVP2. Będzie to jubileuszowa, bo dziesiąta edycja muzycznego show Telewizji Polskiej. Nudy z pewnością widzowie nie doświadczą, gdyż nadszedł czas na zmiany. Niedawno pisaliśmy, że Barbarę Kurdej-Szatan u boku Tomasza Kammela zastąpi Ida Nowakowska, a teraz okazuje się, że do tego grona prowadzących dołączą także Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski

"The Voice of Poland". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska prowadzącymi 

Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego, a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z serialu "Rodzinka.pl", którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna "The Voice" jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu - komentuje Adam Zdrójkowski.

To prawda, w programie ponownie pojawi się również Maciej Musiał. Ale sam Zdrójkowski nie ukrywa także, że cieszy się ze współpracy z Tomaszem Kammelem. 

Mam nadzieję, że zdradzi mi kilka tajników pracy prezentera, które pomogą mi stanąć na wysokości zadania" - dodaje.

Praca wśród przyjaciół, a dodatkowo z ukochaną osobą u boku. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski mają szczęście. A jak się sprawdzą w nowej roli? Przekonamy się już we wrześniu. Będziecie oglądać jubileuszową edycję "The Voice of Poland"? 

Wiktoria Gąsiewska płacze na planie "Dance, dance, dance":

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.