Michał Wiśniewski i Dominika Tajner RAZEM na scenie. Koszmar byłych zakochanych? Nie, to festyn z okazji 20. rocznicy blokad rolniczych [SZCZEGÓŁY]

Na początku marca Dominika Tajner ogłosiła w sieci, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Od tamtej pory małżeństwo nie było widziane razem. Co więcej, wiele wskazuje na to, że lider Ich Troje zdążył już ulokować uczucia w nowej kobiecie. Niedawno wybrał się na koncert z tajemniczą Pauliną. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Dosłownie kilka dni przed ogłoszeniem rozstania, para wyśmiewała plotki o rozwodzie. Co poszło nie tak?

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner razem na scenie

Zanim Wiśniewski i Tajner skonfrontują się na rozprawie sądowej, czeka ich jeszcze jedno spotkanie i to w dość oryginalnych okolicznościach. Czwartego sierpnia w Borkach-Kosach koło Siedlec odbędzie się festyn z okazji 20. rocznicy blokad rolniczych koło Zbuczyna. Punktem kulminacyjnym imprezy ma być "dyskoteka pod gwiazdami" w bazie obrotu zbożem. O godzinie 21 na scenę wejdzie Michał Wiśniewski. Rola konferansjerki została powierzona Dominice Tajner, więc to ona zapowie występ swojego (jeszcze) obecnego męża. Niezręcznie? I to jak!

Trzeba przyznać, że Wiśniewski dostąpił nie lada zaszczytu. Kilka godzin wcześniej supportować go będzie nie kto inny, jak sam Zenek Martyniuk - król disco polo. Cała uroczystość zacznie się od mszy w kościele w Zbuczynie za zmarłego 8 lat temu Andrzeja Leppera.

Festyn z okazji 20. rocznicy blokad rolniczych

Do czego nawiązuję okrągła rocznica? Już spieszymy z wyjaśnieniem. W 1999 roku miejscowi rolnicy zorganizowali protest przeciwko niskim cenom żywca. Na drodze krajowej nr 2. stanęła wówczas barykada z opon i bron. Pamiętaliście o tym wydarzeniu?

XX rocznica blokad rolniczychXX rocznica blokad rolniczych mat. prasowe

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA