Już wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w "DD TVN"! Nową prowadzącą została Małgorzata Ohme. Wybór jej partnera może zaskoczyć

Kilka dni temu Magdalena Mołek i Marcin Meller poinformowali, że odchodzą z "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto ich zastąpi.

Nieoczekiwane odejście Magdy Mołek i Marcina Mellera z "DD TVN" było szokiem zarówno dla widzów, jak i innych prowadzących. Swojego zaskoczenia nie kryła nawet Kinga Rusin, która miała nadzieję, że "to tylko chwilowy odpoczynek i niedługo wrócą". Od tego momentu zastanawiano się, kto ich zastąpi. Jednak już wszystko jest jasne. "Fakt" dowiedział się, kogo TVN wybrał na nowych prowadzących.

Zobacz: Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN". Nieoficjalnie wiadomo, co skłoniło ich do podjęcia takiej decyzji

Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie. Zobacz: 

Zobacz wideo

"DD TVN". Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera?

Jak się okazuje, stacja postawiła na gwiazdy, które pojawiły się w programie "Big Brother". Magdę Mołek zastąpi psycholog Małgorzata Ohme, a Marcina Mellera - Filip Chajzer.

To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie „Big Brother nocą”, to żal byłoby rozdzielać taki duet – zdradziło Faktowi ich źródło w TVN.

Takie połączenie może dziwić niektórych widzów "BB". Dlaczego? Podczas trwania show spekulowano, że prowadzący nie przepadają za sobą. Fanów zaniepokoiło to, że choć początkowo mieli razem prowadzić wydanie "Big Brother nocą", to zostali rozdzieleni. Ponoć przyczyną miało być to, że Chajzer zdominował Ohme, która nie mogła się przebić ze swoimi wypowiedziami.

Mimo wszystko należy też dodać, że Filip Chajzer ma doświadczenie w roli gospodarza programu. Wielokrotnie zdarzało się zresztą i tak, że pojawiał się w "Dzień Doby TVN" na zastępstwo. 

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Jakie stosunki ich naprawdę łączą?

Jednak my dowiedzieliśmy się, jakie naprawdę mają relacje. Małgorzata Ohme zdradziła w rozmowie z Plotkiem, że bardzo lubi Filipa Chajzera i mają świetny kontakt. Podczas trwania "BB" często rozmawiali ze sobą przez telefon i wymieniali się spostrzeżeniami. Jednak przyznała też, że nie zawsze tak było i wcześniej nie darzyła go zbytnia sympatią. Nie znali się wcześniej, poznali się dopiero podczas pracy na planie "Big Brothera". Ale gdy złapała z nim kontakt, zmieniła o nim zdanie.

Przed programem miałam zupełnie inne zdanie o Filipie, nie byłam jego fanką. To nie moja energia. Nie znałam go wcześniej, poznaliśmy się dopiero teraz. Jest dla mnie zupełnym zaskoczeniem. I muszę dodać, że w rzeczywistości jest inny niż na ekranie. W środku jest wrażliwym i dobrym człowiekiem - zapewniała w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz: "Big Brother". Małgorzata Ohme i Filip Chajzer mają konflikt? Psycholog zdementowała: W rzeczywistości jest inny niż na ekranie [TYLKO U NAS]

Wiele więc wskazuje na to, że mogą stworzyć dość udany duet. Trzymamy mocno kciuki za Małgosię i wierzymy, że doskonale sprawdzi się w nowej roli. A Wam jak się podoba ta para prowadzących? Co sądzicie o takim wyborze?

AW