Wiśniewski znów zakochany? "SE" opublikował zdjęcia z tajemniczą kobietą. Czule się obejmują. Michał pierwszy raz pokazał się z nią publicznie

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę? "Super Express" pokazał jego zdjęcia z tajemniczą kobietą. Widać, że są ze sobą blisko.

Michał Wiśniewski po niespełna siedmiu latach małżeństwa postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner. O tym, że wokalista wniósł do sądu pozew, Tajner poinformowała na Facebooku. I choć w mediach krążyły pogłoski, że między nimi jeszcze nie wszystko jest skończone i są szanse, że do siebie wrócą, to teraz chyba można mieć już pewność, że ich związek to przeszłość. Jak podaje "Super Express", gwiazdor został przyłapany w objęciach z tajemniczą kobietą.

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę?

Muzyk wybrał się na koncert Bon Joviego w Warszawie. I choć na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikował filmik tylko z córką Etiennette, okazuje się, że był z nimi ktoś jeszcze.

 

Tabloid pokazał zdjęcia zrobione Michałowi z ukrycia. Widać na nich, że czule obejmuje się z tajemniczą kobietą. To pierwszy raz, kiedy Wiśniewski pokazał się z nią publicznie. "SE" informuje, że po koncercie zakochani pojechali razem do domu.

Myślicie, że gwiazdor spotkał nową miłość?

Zaskakujące wyznanie Michała Wiśniewskiego. Zobacz nasze wideo.

Zobacz wideo

JP