Natalia Siwiec wróciła już z wakacji. W domu czekała na nią oczywiście Mia, a jej reakcja? Najsłodsza na świecie

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wrócili właśnie z wakacji na Mykonos. Na Instagramie opublikowali reakcję Mii na ich powrót. To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.
Zobacz wideo

Natalia Siwiec musi czasem odpocząć od codziennych obowiązków, więc wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim, wybrała się ostatnio na Mykonos. Ich urlop trwał tydzień, ale zabawa... nie miała końca. Mariusz i Natalia urlop spędzili bez Mii, więc w końcu mogli się wyszaleć. Okazuje się, że córeczka mocno za rodzicami tęskniła, czego dowodem jest wideo, jakie na swoim Instagramie zamieścił Raduszewski. Reakcja Mii na ich widok jest przeurocza. 

Natalia Siwiec wróciła z wakacji. W domu powitała ją Mia

Gdy tylko Mia zobaczyła ukochanych rodziców przed domem, natychmiast zaczęła piszczeć z radości. Wymachiwała rączkami, aż w końcu rzuciła się w ramiona Natalii. 

Mama! Cześć! - krzyczała.

Natalia Siwiec z MiąNatalia Siwiec z Mią Instagram

Uradowana była nie tylko Mia, ale oczywiście i Natalia oraz Mariusz. Aż miło się na nich patrzy! Całusów nie brakowało, a ostatecznie Mia wylądowała nawet w walizce rodziców. Musimy też przyznać, że dawno nic tak mocno nas nie rozczuliło. Wideo, które świetnie oddaje ten moment, znajdziecie na samej górze artykułu. Polecamy! 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.