Kożuchowska i Rosati błyszczały na festiwalu filmowym. Małgosia w nowej fryzurze, Weronika odsłoniła nogi. Która wyglądała lepiej? Mamy swój typ

Małgorzata Kożuchowska oraz Weronika Rosati pojawiły się Festiwalu Transatlantyk w Łodzi. Aktorki wyglądały zjawiskowo, ale jednak to kreacja Kożuchowskiej skradła nasze serca. Ikona stylu? Trudno się nie zgodzić.

Weronika Rosati i Małgorzata Kożuchowska pojawiły się na łódzkim festiwalu za sprawą premiery filmu "Znajdę Cię" w reżyserii Marthy Coolidge, w którym to aktorki miały okazję zagrać. Jak się prezentowały? Oczywiście, że klasa sama w sobie. Jednak to Małgosia swoją stylizacją zachwyciła nas bardziej. 

Zobacz wideo

Festiwal Transatlantyk 2019. Rosati i Kożuchowska zachwyciły

Rosati na salonach pojawiła się w czarnej sukience z dość głębokim dekoltem. Odsłoniła też nogi, od których trudno oderwać wzrok. Wydaje się jednak, że kreacja była delikatnie za duża na aktorkę. I choć mimo wszystko wyglądała dobrze, to jednak mogło być dużo, dużo lepiej. 

Inaczej kwestia ta wyglądała w przypadku Kożuchowskiej. Gwiazda ponownie nas nie zawiodła. Po pierwsze, nowe uczesanie - super! Po drugie zestaw, który podkreślił jej nienaganną figurę. Świetne połączenie spodni z wysokim stanem z prześwitującą, elegancką bluzką. Jesteśmy zadecydowanie na tak. 

Tym razem nasze serca skradła więc Kożuchowska. A Wasze? Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z festiwalu filmowego i sami oceńcie stylizacje naszych aktorek. 

DH