Mariah Carey otworzyła butelkę... siłą swojego głosu. Niezwykłe nagranie podbija internet

Mariah Carey została właśnie niekwestionowaną gwiazdą internetu. Wszystko za sprawą podjęcia wyzwania Bottle Cap Challenge. Piosenkarka opublikowała na Twitterze filmik, na którym otwiera butelkę. Sęk w tym, że nie robi tego nogą jak inne gwiazdy.

Bottle Cap Challenge jest nowym hitem internetu. Wyzwanie polega na "odkręceniu" butelki z wodą za pomocą kopnięcia z półobrotu. Do zabawy przyłączyła się właśnie Mariah Carey. Piosenkarka postanowiła jednak zaskoczyć wszystkich i zmodyfikowała technikę otwierania butelki.

Mariah Carey wykorzystała siłę swojego głosu

Wideo z piosenkarką momentalnie stało się hitem sieci. W ciągu doby obejrzano je na Twitterze prawie 20 milionów razy. W czym tkwi jego wyjątkowość? Mariah Carey w odróżnieniu od innych gwiazd zrezygnowała z kopnięcia. Wokalistka postanowiła wykorzystać swój niezwykły głos. Efekt zaskoczył chyba wszystkich.

Co ciekawe, w komentarzach pod nagraniem pojawiły się gratulacje m.in. od Nicka Cannona, byłego męża gwiazdy.

Jakie gwiazdy podjęły wyzwanie Bottle Cap Challenge?

Bottle Cap Challenge cieszy się ogromną popularnością wśród hollywoodzkich gwiazd. Do zabawy przyłączyli się m.in. Justin i Hailey Bieber, DJ Diplo, Ryan Reynolds i amerykański piosenkarz John Mayer.

Zobacz wideo

AD