Mariah Carey świętowała 49. urodziny. Założyła bardzo krótką sukienkę, ale tym razem uwagę zwracają rajstopy. Nie wygląda to dobrze

Mariah Carey skończyła właśnie 49 lat. Na swoje małe przyjęcie urodzinowe zaprosiła tylko najbliższe osoby, z którymi czuje się swobodnie.
Zobacz wideo

Mariah Carey kilka dni przed urodzinami wybrała się do restauracji Tao Uptown, gdzie spotkała się z rodziną i przyjaciółmi z okazji swojego święta.

Mariah Carey w błyszczącej sukience mini

Wokalistka spędziła czas ze swoimi dziećmi, córką Monroe i synem Moroccanem. Był tam również jej chłopak Bryan Tanaka oraz członkowie zespołu. Jak podaje portal Pagesix, gwiazda nie lubi obchodzić urodzin, dlatego nazywa je "rocznicą".

Mariah siedziała na czele stołu, który był pokryty płatkami róż. Nad nią znajdował się posąg Buddy. Bliźniacy wznieśli toast za „szczęśliwą rocznicę” mamy, gdyż tak Carey mówi o swoich urodzinach.

Mariah na tę okazję wybrała błyszczącą sukienkę pokrytą w całości cekinami. Mała czarna miała bardzo duży dekolt i nawet nie sięgała do połowy uda. Wokalistka dobrała do tego bardzo grube rajstopy, w których występuje się na scenie, ponieważ dobrze kryją i wyszczuplają nogi. Niestety, zdecydowanie nie pasowały do tej kreacji. Na stopach znalazły się wysokie szpilki z odkrytym palcem.

Jak Wam się podoba ta stylizacja?

JP

Więcej o: