Meghan Markle ma depresję? Tak twierdzi zagraniczny tabloid. Ponoć księżna ciągle płacze i przytyła już 16 kilogramów

Zagraniczny tabloid "Globe" donosi, że Meghan Markle cierpi na depresję poporodową. Księżna ma być zmęczona macierzyństwem i nie radzić sobie w roli mamy.

Meghan Markle od momentu narodzin swojego pierwszego dziecka, Archiego Harrisona, nie pokazuje się publicznie zbyt często. Ostatnio pojawiła się m.in. na Wimbledonie, aby wesprzeć swoją wieloletnią przyjaciółkę, Serenę Williams. Oficjalnie, księżna wciąż przebywa na urlopie macierzyńskim i korzysta z wolnego czasu, aby móc opiekować się kilkumiesięcznym synkiem. Jak się jednak okazuje, nie tylko urlop ma być powodem rzadkich wystąpień Markle.

Zobacz również, jak księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali mediom swoje pierwsze dziecko

Zobacz wideo

Zagraniczny tabloid donosi, że Meghan Markle cierpi na depresję

Tabloid "Globe" słynie z niechęci do rodziny królewskiej. Już nie raz zarzucono gazecie podawanie nieprawdziwych i szkodzących informacji na jej temat. Tym razem zagraniczne pismo podało informację, że księżna Meghan cierpi na depresję poporodową. Na okładce ostatniego numeru pojawiło się zdjęcie zapłakanej Markle z tytułem: "Zadręczająca się Meghan walczy z depresją poporodową".

W artykule "Glob" powołuje się na swoje źródło w pałacu. Czytamy, że Harry wysłał swoją żonę na terapię, bo ta podobno nie radzi sobie w zupełnie nowej roli mamy. Księżna podobno specjalnie nie pokazuje się publicznie, ciągle płacze, a smutki zajada słodkimi wypiekami. Ponoć przez niezdrowy tryb życia przytyła już około 16 kilogramów. Sądząc po jej zdjęciach, nie jest to jednak prawda.

Jednak ile jest prawdy w tych informacjach? Zagraniczne tabloidy znane są z wyszukiwania tanich sensacji, a jak wiadomo, rodzina królewska wzbudza wiele emocji. Dodatkowo, zdjęcie umieszczone na okładce pisma pochodzi z serialu "W garniturach", w którym Markle grała jedną z głównych ról.

Wierzycie, że w każdej plotce jest zawsze odrobina prawdy? Co myślicie o doniesieniach tabloidu?

KB

Więcej o:
Komentarze (51)
Meghan Markle ma depresję? Tak twierdzi zagraniczny tabloid. Ponoć księżna ciągle płacze i przytyła już 16 kilogramów
Zaloguj się
 • Gość: EwaEwa

  Oceniono 14 razy 10

  Dziewczyny,przeczytajcie książkę , jak wam się nudzi!!!

 • Gość: Ona

  Oceniono 13 razy 5

  Przytyła , bo była w ciąży, jest szczęśliwą mamą, kochającą i kochaną żoną. Nie każda kobieta zaraz po porodzie gubi kilogramy, to logiczne. Z tego co widzę tu są wymyślane historie. William zdradza Kate, Karol rozwodzi się z Camilą,Meghan ma depresję....etc. Ludzie, dajcie im spokój!!

 • Gość: miśka

  Oceniono 27 razy 5

  Ta pani od ponad roku nie jest już Meghane Markle. To jest księżna Sussex

 • Gość: Eli

  Oceniono 4 razy 4

  Pie...iety plotek.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 4

  przytyła bo była w ciąży a teraz nie głodzi się bo ciągle karmi. a waga powolutku spada. Jest szczęśliwa jako młoda mamusia a hejterów piecze przez to dupa

 • Gość: Neli

  Oceniono 14 razy 4

  Ci wszyscy reporterzy to wtykają nos w nie swoje sprawy. Księżna Sussex nie ma depresji, lecz za chwilę ktoś może jej dostać od waszych durnych i dziecinnych zabaw w detektywa. Jak można tak dręczyć ludzi tak dobrych i z dużym sercem!

 • miastomakow

  Oceniono 5 razy 3

  Ja bym jej na pomoc wysłał utuczona ale ,, mega szczęśliwą, spełnioną i roztańczoną,, gwint.

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy 3

  DEBILIZM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX