Meghan Markle swoją obecnością na Wimbledonie zaskoczyła wszystkich. Nietypową stylizacją nawiązała do małego Archiego

Meghan Markle niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie, aby wesprzeć swoją przyjaciółkę, Serenę Williams. Młoda mama w swojej stylizacji przemyciła słodki ukłon w stronę dwumiesięcznego synka, Archiego Harrisona.

Wczoraj księżna Sussex zaskoczyła wszystkich fanów tenisa. Mimo że Meghan Markle oficjalnie wciąż przebywa na urlopie macierzyńskim, to znalazła chwilę, aby wesprzeć swoją wieloletnią przyjaciółkę, Serenę Williams. Jak widać po zdjęciach, macierzyństwo bardzo służy księżnej. Wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Markle postawiła na dosyć nietypową stylizację - niebieskie jeansy, obcisły czarny top i białą marynarkę. Strój dopełniła kilkoma dodatkami, a dokładniej letnim kapeluszem, okularami oraz delikatnym naszyjnikiem. I to właśnie biżuteria zwróciła największą uwagę mediów.

Meghan Markle w swojej stylizacji nawiązuje do małego Archiego

Księża Sussex znana jest z nieoczywistych wyborów, które nie zawsze muszą być zgodne z królewskim protokołem. Dlatego jej codzienna stylizacja z Wimbledonu zaskoczyła media również i tym razem. Największą jednak uwagę przyciągnął delikatny naszyjnik z literą "A", który był uroczym ukłonem w stronę jej synka, Archiego Harrisona.

Zobacz również, jak księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali mediom swoje pierwsze dziecko

Zobacz wideo

Uważamy, że młoda mama w totalnie uroczy sposób zaskoczyła wszystkich. A Wam, jak spodobał się pomysł z naszyjnikiem?

KB

Więcej o: