Karolina Szostak zachwala na Instagramie chleb z ogórkiem. Przy okazji zaliczyła też wpadkę, która rozbawiła nas do łez

Karolina Szostak na Instagramie promuje catering dietetyczny, Gdy spojrzymy na opis zdjęcia, możemy mieć wątpliwości, czy aby na pewno w jej słowa możemy wierzyć. Powód? Okazuje się, że Szostak tylko skopiowała przesłany jej wpis, a tym samym zaliczyła zabawną wpadkę.

Karolina Szostak schudła, a teraz reklamuje w sieci wszystko co zdrowe. Efekt? Chyba sama troszkę się pogubiła, a my też do końca nie wiemy, czy wszystko, co tak zachwala, rzeczywiście sama miała okazję skosztować. A powód jest zaskakujący, a przy tym bardzo zabawny. 

Karolina Szostak o swojej wadze: 

Zobacz wideo

Karolina Szostak zaliczyła śmieszną wpadkę na Instagramie

Wszystko za sprawą ostatniego postu Karoliny na Instagramie. Dziennikarka opublikowała zdjęcie kanapeczki z ogórkiem popularnego cateringu dietetycznego. Niestety, zapomniała o jednym szczególe. Szybko okazało się, że nie wycięła początku tekstu, który ktoś podesłał jej do publikacji. Tym samym pod zdjęciem pojawiła się prośba: Karola, wrzuć plis posta na Insta do siebie, jak możesz.

Karolina Szostak - wpadkaKarolina Szostak - wpadka Instagram

Co ciekawe, kiedy pisaliśmy ten artykuł, post widniał na Instagramie Karoliny już 30 minut, a poprawek nadal nie było. Karola, apelujemy o większą czujność. 

DH

Więcej o:
Komentarze (21)
Karolina Szostak zachwala na Instagramie chleb z ogórkiem. Przy okazji zaliczyła wpadkę, która rozbawiła nas do łez
Zaloguj się
 • Gość: Yhm

  Oceniono 31 razy 31

  Tyle z tego ich wielkiego publikowania mądrości życiowych. Banda sprzedajnych tępaków.

 • Gość: irma

  Oceniono 17 razy 17

  czasem manewr "kopiuj - wklej" przekracza możliwości intelektualne użytkowników internetu - może to znak od boga internetu, żeby z mediami społecznościowymi dali sobie spokój ?!?

 • Gość: dzidu

  Oceniono 7 razy 7

  środowiska idiotów żyjących tym co ktoś pokazał... cóż za marnotrawstwo życia i czasu...

 • Gość: NałożnicaUKRAIŃCÓW

  Oceniono 16 razy 6

  Ta to zawsze z ryjem zdziwionym, fuj jjjj, Nałożnica cudzych mężów, gonić gnidę!!! Ale wlezie i nie zapraszać, Zero moralne i etyczne

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 5 razy 5

  Jak tak wszystko wie wie Karolina to proszę powiedzieć jaką kanapkę dzisiaj na śniadanie jadła Wieniawa??- taką samą zrobię mojej Grażynce

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 7 razy 3

  Schudnie potem przytyję gatki szmatki tylko systematyczne stosunki płciowe zostawię efekt jojo daleko daleko w tyle- minimum 4 razy dziennie, ot i cała filozofia

 • Gość: MAGDA

  Oceniono 2 razy 2

  Co z tego że schudła, jak się ubrać nie potrafi. Co by na siebie nie włożyła to wygląda źle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX