Tak Karolina Szostak wygląda bez makijażu. To samo zdjęcie pokazała bez instagramowego filtra. "Nareszcie ktoś pokazuje prawdę"

Karolina Szostak pokazała się w wersji saute. Dla porównania wrzuciła zdjęcie z nałożonym instagramowym filtrem i bez niego.
Zobacz wideo

Dla wielu gwiazd pokazanie się bez makijażu stanowi wyzwanie i choć zdarza im się chwalić fotografiami w wersji saute, to często mają one nałożone instagramowe filtry. Karolina Szostak udowodniła, że ten pozornie niewielki zabieg robi sporą różnicę.

Karolina Szostak bez makijażu i filtra

Prezenterka Polsatu opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu w dwóch wersjach: na jedno nałożyła filtr, drugie zostawiła "naturalne". Różnica jest zauważalna. Uwielbiane przez użytkowników Instagrama filtry nie tylko wygładzają cerę i nadają jej ładny koloryt, ale często też mają dodatkowe funkcje: powiększają usta czy wydłużają rzęsy. Szostak wybrała jednak podstawowy filtr:

Co na to fani? Byli zachwyceni.

Piękna normalna kobieta bez ulepszaczy. Tego się trzymaj!
Z filtrem to jak z makijażem, a bez filtra pięknie, bardzo zadbana cera.
Nareszcie ktoś ukazuje prawdę.
Pięknie i z filtrem, ale naturalnie przepięknie.

Trzeba przyznać, że Karolina Szostak bez makijażu wygląda naprawdę ładnie. Filtr raczej nie jest potrzebny.

WJ

Więcej o:
Komentarze (32)
Tak Karolina Szostak wygląda bez makijażu. To samo zdjęcie pokazała bez instagramowego filtra. "Nareszcie ktoś pokazuje prawdę"
Zaloguj się
 • Gość: Koko

  Oceniono 15 razy 7

  Z filtrem czy bez przeciętna i nie wiem po co komu te fotki.

 • Gość: Mirka

  Oceniono 16 razy 6

  Pani Karolina z niczego nie słynie,tylko z pokazywanie się IE,a to w dziwnych kreacjach,paskudnych butach a teraz bez makijażu. Sorry,ale chyba jest już w okresie menopauzy i na siłę szuka akceptacji. Powiem, że dla mnie jest przeciętną,już nieco starszą panią. Poza tym w jej kreacjach zawsze jest jakiś szczegół niedopracowany albo do niczego nie pasujący.

 • Gość: Lajkonix

  Oceniono 5 razy 5

  Zrobiła mi się zmarszczka przy oku. Co robić, kuna ludzie, co robić...?

 • Gość: Dópa

  Oceniono 7 razy 5

  Tu przestało chodzić o "piękno bez makijażu" tylko raczej o mistrzostwo w zapyzialstwie. Mistrzynią jest Frycz (w pierzynach zwłaszcza).

 • Gość: mały

  Oceniono 11 razy 5

  Bez urazy, ale na tym zdjęciu ma minę jak świr.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 5

  jeżeli to jest szostak to wygląda nieciekawie ---nie wzbudza zainteresowania.

 • Gość: dzień bez foty z dzióbkiem, dniem straconym?

  Oceniono 10 razy 4

  Kolejna dzidzia - piernik, czyli 40+ o mentalności tzw gimbazy?

 • Gość: ZZ

  Oceniono 5 razy 3

  Kumpela usunęła wszystkie swoje foty z wydętymi warami jak jej uświadomiłam, że w moim środowisku to obciach. Aspiruje do kulturalnego towarzystwa. Biedna, bo progi za wysokie, a ona by chciała. Może kiedyś, jak mocno będzie pracować nad własną głupotą to doskoczy. Na razie nie ma perspektyw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX