Joanna Koroniewska pochwaliła się nowym zdjęciem, ale internauci są mocno zdezorientowani: Dlaczego widzę trzy ręce? Aktorka tłumaczy

Joanna Koroniewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała rysunek, jaki zrobiła jej starsza córka. Jednak internauci zamiast na nim bardziej skupili się na tym, że aktorka wygląda, jakby miała... trzy ręce.

Od kilku dni starsza córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, Janina, przebywa na obozie. Przed wyjazdem "naznaczyła" mamę na ciele rysunkiem w kształcie serca. Aktorka pokazała go na Instagramie i dodała dość osobisty wpis.

Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska rozśmieszyła fanów

Napisała, że córka zrobiła to po to, żeby mama o niej pamiętała. Nie ukrywa, że wzruszyła ją tym gestem:

Moja starsza córka przed wyjazdem na obóz mnie naznaczyła. Serduszkiem. Żebym o niej nie zapomniała. Każdy rodzic pamięta. W każdej minucie naszego życia pamiętamy o tych, których kochamy najmocniej na świecie - napisała.

Internauci również uznali, że to bardzo słodkie ze strony Janiny. Jednak niektórzy zwrócili uwagę na coś innego. A dokładniej na ułożenie kończyn Joanny Koroniewskiej.

Kilka dłuższych sekund rozkminiałam, dlaczego widzę trzy ręce. A przecież to z serduszkiem to noga - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.
 

Faktycznie, na pierwszy rzut oka tak to zabawnie wygląda. Dopiero po przyjrzeniu się można dostrzec, gdzie aktorka ma ręce, a gdzie znalazła się jej noga. Ta uwaga rozśmieszyła Joannę, która nawet nie zwróciła na to uwagi. Wytłumaczyła, że to kwestia złej perspektywy.

Aaa. To zła perspektywa - odpisała.

Wy też tak pomyśleliście?

AW