Barbara Kurdej-Szatan zadebiutowała w Polsacie. Poprowadziła koncert i zachwyciła kilkoma stylizacjami. "Nareszcie dobra zmiana"

Barbara Kurdej-Szatan poprowadziła koncert "Przebojowe Opole 2019" emitowany w Polsacie. Fani aktorki mają nadzieję, że na dobre zwiąże się ze stacją.
Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Telewizji Polskiej. Widzowie pokochali ją za naturalność i szczery uśmiech. Władze stacji zdawały sobie sprawę z tego, że jej obecność przynosi oglądalność, dlatego dostawała jeden program za drugim. I tak prowadziła "Kocham Cię, Polsko", "The Voice of Poland", "The Voice Kids", a ostatnio nowy taneczny format "Dance, Dance, Dance". Nie zapominajmy o jednej z głównych ról w serialu "M jak miłość". Jednak dobra passa skończyła się, gdy w grę weszły poglądy polityczne.

Barbara Kurdej-Szatan zadebiutowała w Polsacie

Aktorka z dnia na dzień straciła trzy programy. Mówi się, że główną tego przyczyną były jej poglądy polityczne oraz udział w paradzie równości. Jak poinformowała w swoim oświadczeniu, o zakończeniu współpracy dowiedziała się przez telefon - od jednego ze swoich kolegów z produkcji. Kurdej-Szatan nie kryje żalu, że po tylu latach pracy pożegnano się z nią w taki sposób.

Jednak Basia szybko zapowiedziała, że "coś się kończy, a coś zaczyna". No i się zaczęło! Aktorka poprowadziła koncert "Przebojowe Opole" organizowany przez telewizję Polsat. Oczywiście, rewelacyjnie sobie poradziła, a na scenie zaprezentowała się w czterech kreacjach.

Fani kibicują Barbarze i życzą jej, aby na stałe związała się z Polsatem, bo to będzie dla niej "dobra zmiana".

TVP niech żałuje, że ciebie straciło.
Jest moc! Powodzenia Kochana! Nareszcie dobra zmiana.
Widać zmiany na lepsze, bo dzisiejszego wieczoru wyglądasz Basiu przepięknie - czytamy.

My również trzymamy kciuki za Basię. I życzymy dużo zawodowych sukcesów.

JP

Więcej o:
Komentarze (36)
Barbara Kurdej-Szatan po zwolnieniu z TVP zadebiutowała w Polsacie. Poprowadziła koncert. Fani kibicują: Nareszcie dobra zmiana
Zaloguj się
 • Gość: Kami

  Oceniono 32 razy 22

  Jak zawsze bez szału :) nie rozumiem co wszyscy w niej widzą. Ot zwykła dziewczyna z irytującym głosem i sztucznym uśmiechem.

 • Gość: gosc

  Oceniono 21 razy 17

  Przecież ona nie dość, że ma irytujący głos pijaczki to jeszcze ma drażniący sposób bycia i na konferansjerce się nie zna, zresztą tak samo jak aktorstwie, bo jest drwnianą aktorką. Polsat strzela sobie w stopę.....

 • Gość: Ola

  Oceniono 19 razy 15

  Bardzo słaby poziom całej konferansierki . Szatan w kostiumach galowych nie pasowała , do charakteru koncertu

 • Gość: Tak

  Oceniono 12 razy 10

  Teraz wiem , dlaczego nie lubię Barbary . Pcha się wszędzie, a wiele nie umie

 • Gość: Nila

  Oceniono 9 razy 9

  Koncert nie jest przygotowywany w tydzień, ani w dwa. Pani Kurdej była niby zwolniona z TVP na dniach i nagle prowadzenie koncertu w Opolu dla Polsatu? Coś tu Pani Barbara kręci.

 • Gość: Zorro

  Oceniono 15 razy 9

  Trzeba nie mieć rozumu, żeby wierzyć w jej zwolnienie polityczne. Była nielojalna wobec TVP, bo za ich plecami negocjowala kontrakty z Polsatem. Mnie cieszy jej nieobecność w telewizji publicznej, bo dawno czekałem, żeby ta mierna aktorka i drętwa prowadząca o pijackim głosie zniknęła z wizji.

 • Gość: Adam

  Oceniono 11 razy 9

  Jak pani Kurdej Szatan non stop wyskakuje z reklamy jednej z sieci komórkowej , albo innych produktów , to glowa aż boli , tylko że jeszcze w kilku serialach ,programach telewizyjnych ,to się nie dziwię że tą panią usunęli .A jest zasada masz mało to jeszcze chcesz więcej .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX