Barack i Michelle Obama wypoczywają w luksusowej willi Clooneyów. Choć posiadłość jest strzeżona, paparazzi przyłapali ich na podwójnej randce

George i Amal Clooneyowie niedawno zaprosili do swojej włoskiej rezydencji Baracka Obamę, jego małżonkę oraz ich córki. Obydwa małżeństwa udały się na rodzinną kolację.

Barack Obama wypoczywa obecnie ze swoją rodziną w posiadłości George'a Clooneya w Laglio nad jeziorem Como na północy Włoch. Kiedy były prezydent USA przyleciał do kameralnego miasteczka, od razu stało się ono twierdzą. Na szczęście paparazzi udało się zrobić kilka zdjęć.

George Clooney zaprosił do swojej posiadłości Baracka Obamę

Villa Oleandra od kilkunastu lat jest w posiadaniu aktora. To właśnie do niej George Clooney często zaprasza największe gwiazdy Hollywood. Jego ogromny majątek i sława przyczyniły się do tego, że podczas pobytu w Laglio, w miasteczku obowiązują nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. Policja zabezpiecza teren w promieniu 150 metrów od posiadłości gwiazdora, dodatkowo postronne osoby mają zakaz wstępu na plażę, pobliskie molo oraz w miejsca, z których można zrobić zdjęcie.

Jednak ostatnio w miejscowości pojawił się wyjątkowy gość. George i Amal Clooneyowie zaprosili na kilka dni rodzinę Baracka Obamy. Były prezydent USA wraz z małżonką i dziećmi przypłynął w sobotę dużą motorówką do willi aktorka. Obydwie pary miały udać się na romantyczną kolację. A co później? Zapewne zasłużony odpoczynek. Odkąd Obama przeszedł na polityczną emeryturę, podróżuje po świecie z wykładami. Pobyt w posiadłości swojego przyjaciela z całą pewnością pomoże się mu zregenerować.

Śmiało można powiedzieć, że George Clooney jest dziś najbardziej wpływowym aktorem Hollywood. Dzięki gigantycznemu majątkowi i świetnym inwestycjom biznesowym może pozwolić sobie na największe luksusy, a jednocześnie zapewnia komfort i bezpieczeństwo gościom. Nic, tylko pozazdrościć.

Zobacz, w jakie biznesy zainwestowały inne gwiazdy. Aktorstwo to tylko wierzchołek góry lodowej

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.