Artur Boruc stanowczo odpowiada Marcinowi Dubienieckiemu. "Patologia i złodziejstwo pasują do pana". Medialna wojna przybiera na sile

Artur Boruc opublikował na Twitterze wpis, który jest odpowiedzią na ostatnie słowa Marcina Dubienieckiego skierowane do piłkarza i jego żony, Sary Boruc. Nie mamy już wątpliwości, że to dopiero początek sporu.

Sara Boruc kilka dni temu opublikowała w sieci rodzinną fotografię ze słonecznego Mykonos. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że podpisała ją: "rodzina w komplecie". I tutaj pojawił się problem, bo internauci wytknęli jej, że byłaby "w komplecie", gdyby na zdjęciu znalazł się także syn Artura Boruca z poprzedniego małżeństwa. Sara wówczas zabrała głos i wytłumaczyła, że matka chłopca utrudnia mu kontakty z synem oraz "przedkłada swoją urażoną dumę nad dobro i szczęście dziecka". Co więcej, podobno piłkarz od urodzenia syna widział go zaledwie pięć razy. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Po tych słowach do akcji wkroczył Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, a obecnie (od 2017 roku) mąż byłej żony Artura Boruca. W swoim wpisie na Twitterze oznajmił, że "jest naocznym świadkiem patologii w relacji piłkarza z synem". Ale to nie koniec, bo teraz odpowiada mu Artur Boruc!

Zobacz wideo

Artur Boruc komentuje wpis Marcina Dubienieckiego

Boruc zamieścił na Twitterze równie mocną odpowiedź.

Zastanawiające jest dla mnie to, co Pan ma na myśli, pisząc "uciszyć"? To jedno. Drugie, to marnowanie czasu na tweety tego typu, zamiast szykowania paczki dla siebie i małżonki... Patologia i złodziejstwo to bardziej pasują jednak do Pańskiej osoby - napisał Boruc.

Jak widzicie, sprawa przybiera na sile i raczej zbyt szybko się nie zakończy. Mamy tylko nadzieję, że w tej medialnej wojnie dorośli nie zapomną o dobru dziecka. 

DH

Więcej o:
Komentarze (240)
Artur Boruc odpowiada Marcinowi Dubienieckiemu! "Patologia i złodziejstwo pasują do pana". Medialna wojna przybiera na sile
Zaloguj się
 • Gość: Elza

  Oceniono 138 razy 118

  Dlaczego Dubieniecki nie siedzi za złodziejstwo z Pefronu??? Prezesik go wyciągnął ?widocznie się wypowiada w temacie cudzych dzieci, bo sam świetnie się odnalazł w zabawie w kolejarza w bliskiej przeszłości..

 • Gość: notremak

  Oceniono 110 razy 98

  Dlaczego Dubieniecki nie siedzi?
  Za blisko z Prawa i Sprawiedliwą rodzinką Kaczyńskich?

 • remo29

  Oceniono 108 razy 92

  Dubieniecki mówiący o moralności? Coś jak tirówka, robiąca wykład o higienie osobistej.

 • Gość: Sn

  Oceniono 100 razy 88

  Biedne tylko te wasze dzieci, chociaż pozornie mają wszystko i oplywaja w luksusy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 112 razy 82

  Bardzo dobrze Artur. Niech się dubieniecki z PFRON-em rozliczy i kilku innych geszeftow. Pouczać to on powinien kolegów z celi.

 • Gość: facio

  Oceniono 78 razy 76

  Chyba trochę się pogubiłem; kto tam jest w końcu byłą żoną aktualnego męża?

 • Gość: Gość

  Oceniono 86 razy 70

  Błagam... Akurat znalazł się święty od pouczania. Z tego co kojarzę to Pan MD miał z Martą Kaczyńską córkę, którą początkowo wychowywał jak własną inny mężczyzna. To dopiero patologia, że o problemach z prawem nie wspomnę.

 • Gość: wiki

  Oceniono 57 razy 53

  Dlaczego Dubieniecki nie siedzi? Może dlatego, że moralistka Martusia jak i jej dzieci, z tych ukradzionych 12 milionów( jak dobrze pamiętam) korzystali.Córka prezydenta nie mogła tego nie wiedzieć. Córka "bohatera prezydenta " -- wstyd i hańba.Ale Kaczor nie pozwoli by im spadł włos z głowy.
  Wstyd i hańba.Córka mitycznego prezydenta

 • Gość: kik

  Oceniono 53 razy 41

  Patologia i złodziejstwo:) A tata najstarszej córki pani Sary to w więzieniu za nielegalny handel pietruszką na chodniku siedział?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX