Księżna Kate spotkała z królowymi innych krajów. Swoją stylizacją zostawiła je daleko w tyle

Elżbieta II po raz kolejny przyznał Order Podwiązki. Podczas uroczystości w jednym miejscu pojawiły się monarchinie innych krajów. Nie mogło również zabraknąć księżnej Kate. Żona księcia Williama wyglądała obłędnie.

Elżbieta II w tym roku wręczyła ordery królowi Hiszpanii Filipowi VI i królowi Holandii Wilhelmowi Aleksandrowi. Monarchom podczas uroczystości towarzyszyły ich żony - królowa Hiszpanii Letycja i królowa Holandii Maksyma. W nabożeństwie połączonym z procesją z okazji Garter Day w Windsorze wzięła udział również księżna Kate.

Zobacz wideo

Księżna Kate podczas wręczenia Orderu Podwiązki

Każde publiczne pojawienie się księżnej Kate jest szeroko komentowane w mediach. Nic dziwnego, żona księcia Williama zazwyczaj wygląda obłędnie. Nie inaczej było podczas poniedziałkowego wydarzenia. Middleton postawiła na biały płaszcz z czarnymi wstawkami od Catherine Walker. Do tego miała ciemny kapelusz od Lock & Co oraz szpilki i kopertówkę w tym samym odcieniu.

Choć pozostałe monarchinie również prezentowały się bardzo dobrze, to nie mamy wątpliwości, że Kate na ich tle błyszczała. Zresztą zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.

AD

Więcej o: