Damian Kądzior strzelił swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji. Piłkarz może pochwalić się nie tylko talentem, ale też piękną żoną

Damian Kądzior podczas poniedziałkowego meczu z Izraelem strzelił swojego pierwszego gola dla reprezentacji Polski i okazał się jednym z bohaterów spotkania. Z trybun Stadionu Narodowego kibicowała mu jego piękna małżonka, Aneta Kądzior.

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 trwają, a polska reprezentacja radzi sobie w nich świetnie. W poniedziałkowym meczu z Izraelem Biało-Czerwoni zdobyli aż cztery gole. Jednego z nich strzelił Damian Kądzior, 26-letni pomocnik Dinama Zagrzeb. Na trybunach jego piłkarskie poczynania z zapartym tchem śledziła blisko 60 tysięczna widownia, wśród której znalazła się też żona Damiana, Aneta. 

Zobacz wideo

Damian Kądzior bohaterem meczu. Kim jest jego żona? 

Damian i Aneta są małżeństwem już od roku. Ich ślub odbył się dokładnie 22 maja w Istebnej. 

 

Aneta Kądzior, a wcześniej Walko, bardzo wspiera swojego męża w sportowej karierze, a możemy wywnioskować to za sprawą mediów społecznościowych. Kobieta jest bowiem bardzo aktywną ich użytkowniczką i choć jej profil obserwuje na tę chwilę jedynie ponad tysiąc osób, to nie mamy wątpliwości, że ta liczba będzie rosła z dnia na dzień. Na jej Instagramie królują przede wszystkim zdjęcia z ukochanym mężem, ale nie brakuje też klasycznych selfie. Aneta to naprawdę piękna kobieta. Coś nam się wydaje, że wkrótce może być o niej głośno.

 

Myślicie, że ma szansę zagrozić Lewandowskiej lub Szczęsnej? 

DH