Justin Bieber wyzwał Toma Cruise'a na pojedynek. Chce z nim walczyć w oktagonie: Jeśli się nie zgodzisz, to znaczy, że się boisz

Justin Bieber na Twitterze wyzwał Toma Cruise'a do walki. Zaproponował, żeby Dan Whit, czyli prezydent największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki UFC, zajął się jej organizacją.

To mogłoby być jedno z najciekawszych wydarzeń w show-biznesie. 25-letni Justin Bieber chce zmierzyć w oktagonie z 56-letnim Tomem Cruisem. Propozycję rzucił na Twitterze.

Zobacz wideo

Justin Bieber będzie się bić z Tomem Cruisem?

Bieber dodał tweeta o godz. 1:30. Zwrócił się w nim bezpośrednio do aktora. Uznał, że jeśli ten nie przyjmie jego propozycji, to znaczy, że się boi.

Chce walczyć z Tomem Cruisem w oktagonie. Tom, jeśli nie przyjmiesz propozycji, to znaczy, że się boisz i nigdy tego nie przeżyjesz. Kto chce zorganizować walkę? @danawhite?

Jak na razie agent aktora nie skomentował propozycji piosenkarza. Wielu internautów podeszło do tego z poczuciem humoru. W komentarzach dodają zabawne memy oraz śmieją się, że to wspaniała wiadomość i z niecierpliwością czekają na walkę.

Justin Bieber później również zażartował z siebie. Udostępnił materiał umieszczony na YouTube, w którym przerobiono scenę walki z filmu z udziałem Cruise'a. Możecie zobaczyć ją tutaj:

Chcielibyście zobaczyć prawdziwą walkę pomiędzy Bieberem a Cruisem? Naszym zdaniem mogłoby być naprawdę ciekawie.

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Justin Bieber wyzwał na pojedynek Toma Cruise'a. Chce z nim walczyć oktagonie: Jeśli się nie zgodzisz, to znaczy, że się boisz
Zaloguj się
 • Gość: Miki

  Oceniono 14 razy 14

  Co za ci... z tego bobera... wyzywać na walkę faceta o 31 lat starszego i jeszcze z niego kpić?! Albo to ustawka albo głupota.

 • remo29

  Oceniono 11 razy 11

  Jeszcze by mu dziadek Tom nakładł po ryju i wstydu narobił.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Płacz FitLovers, to jak płacz rozżalonego dziecka w przedszkolu: nie chciałem uderzyć Kubusia, nie wiem, jak to się stało, że złamałem mu rączkę!

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  ten gnojek ma w tej głupiej główce potężny bałagan .

 • Gość: Michau

  Oceniono 3 razy 3

  Może Mickey Rourke wyzwał by Bibera i po walce kawałki Justynki poszły by na licytację na cele charytatywne... Fani Biebera na pewno chętnie kupią zęby czy inne strzępy które by zostały.
  Wiadomo że to dla chorych dzieci itp... Chyba Justin by się nie bał a nawet to dla dzieci :)

 • Gość: wawa

  Oceniono 2 razy 2

  pryszczaty frajer

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX