Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN. Dziennikarka wydała oświadczenie: Przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie

Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN. Powodem był podpisany kontrakt reklamowy bez wiedzy - i zgody - stacji. Dziennikarka wydała oświadczenie.
Zobacz wideo

Katarzyna Bosacka i stacja TVN zakończyli współpracę - choć raczej sama dziennikarka nie jest z tego powodu zadowolona. TVN wypowiedziała jej umowę ze skutkiem natychmiastowym z powodu podpisania przez prezenterkę kontraktu reklamowego bez zgody nadawcy. Bosacka wydała na Facebooku oświadczenie.

Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN: oświadczenie dziennikarki

Katarzyna Bosacka wydała na Facebooku oświadczenie w sprawie jej rozstania z TVN. Czytamy w nim, że "przyczyny (rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym - przyp. red.) nigdy nie leżą tylko po jednej stronie"

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. (...) Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.
Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Wyjaśniła też powody, dla których zdecydowała się na udział w kampanii kosmetyków.

Czy oznacza to, że Katarzyna Bosacka niebawem pojawi się w innej stacji telewizyjnej? Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN Style, zatem nie powinno nas dziwić, jeśli niedługo zobaczymy ją w na innym kanale.