Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN. Dziennikarka wydała oświadczenie: Przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie

Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN. Powodem był podpisany kontrakt reklamowy bez wiedzy - i zgody - stacji. Dziennikarka wydała oświadczenie.

Katarzyna Bosacka i stacja TVN zakończyli współpracę - choć raczej sama dziennikarka nie jest z tego powodu zadowolona. TVN wypowiedziała jej umowę ze skutkiem natychmiastowym z powodu podpisania przez prezenterkę kontraktu reklamowego bez zgody nadawcy. Bosacka wydała na Facebooku oświadczenie.

Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN: oświadczenie dziennikarki

Katarzyna Bosacka wydała na Facebooku oświadczenie w sprawie jej rozstania z TVN. Czytamy w nim, że "przyczyny (rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym - przyp. red.) nigdy nie leżą tylko po jednej stronie"

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. (...) Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.
Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Wyjaśniła też powody, dla których zdecydowała się na udział w kampanii kosmetyków.

Czy oznacza to, że Katarzyna Bosacka niebawem pojawi się w innej stacji telewizyjnej? Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN Style, zatem nie powinno nas dziwić, jeśli niedługo zobaczymy ją w na innym kanale.

Więcej o:
Komentarze (82)
Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN. Dziennikarka wydała oświadczenie: Przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie
Zaloguj się
 • Gość: niezależna?

  Oceniono 98 razy 74

  jak można być dziennikarzem "niezależnym" reklamując za pieniądze jakiekolwiek produkty ?

 • guru133

  Oceniono 45 razy 39

  Złamała umowę, konsekwencje trzeba ponieść.

 • Gość: tad-tad

  Oceniono 45 razy 23

  Ma Bosacka zasady. brać kasę skąd się da,i mówić o sobie dziennikarz niezależny, No No,

 • Gość: Ffff

  Oceniono 39 razy 21

  Robiła bardzo wartościowe programy. Ostatnio widziałam o bisfenolu. Polecam

 • kka69

  Oceniono 46 razy 20

  A ja pierwszy raz ją widzę.
  Jak miała w kontrakcie, że nie może nic reklamować bez zgody TVN to słusznie na wylot zapracowała. I tak chyba było.
  A TVN życzę, aby zaczęło nadawać swoje TVN24 FTA z satelity, będzie wtedy jakaś równowaga dla kłamliwego TVPis info, które ogląda polonia , a potem głosuje tak, jak dyktator karze.

 • podkarpacie55

  Oceniono 12 razy 12

  Przeczytałem Wasze komentarze wynika z nich że pani red.Bosacka przeliczyła się pisząc o swoim zwolnieniu .Dla mnie humorystycznie brzmi jej wypowiedź że ,,przyczyny zwolnienia nigdy nie leżą po jednej stronie,,. Może uważała że stacja TVN za mało jej płaciła i miała prawo umowę,, zweryfikować,,?

 • ml2403

  Oceniono 8 razy 8

  "Wyjaśniła też powody, dla których zdecydowała się na udział w kampanii kosmetyków" No to powiedzcie jakie to powody, bo rozumiem, że w umowie z TVN była klauzula, ze współpracuje z inną firmą po uzyskaniu zgody więc te jej gadki o tym, ze wina lezy pośrodku to czyste farmazony i przypominajką mi sławne powiedzenie p. Mazurek nie popieram ale rozumiem.

 • grazanica

  Oceniono 26 razy 8

  Ona taka niezależna jak TVPIS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX