Małgorzata Kożuchowska na koncercie upamiętniającym Jana Pawła II wyglądała zjawiskowo. "Szyk i elegancja". Zdecydowanie!

Małgorzata Kożuchowska podczas koncertu upamiętniającego papieża Jana Pawła II wyglądała fenomenalnie. Jesteśmy zachwyceni tą kreacją.

2 czerwca w 1979 roku papież Jan Paweł II przybył do Polski z pierwszą pielgrzymką. Równo czterdzieści lat od tego wydarzenia, w minioną niedzielę, odbył się więc koncert upamiętniający wystąpienie Polaka na pl. Zwycięstwa. Na widowisku "Wsłuchując się w Papieża" nie zabrakło czołowych nazwisk polskiej branży muzycznej, a poprowadzili je Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał

Małgorzata Kożuchowska w pięknej sukni od La Manii

Małgorzata Kożuchowska od lat słynie ze świetnego stylu. Aktorka uwielbia piękne ubrania i dodatki, na dodatek doskonale wie, jak zestawić je w całość. Nic więc dziwnego, że i na tym wydarzeniu świeciła najjaśniej. Na tę okazję wybrała projekt marki La Mania. Zdjęciem z uroczystości pochwaliła się na swoim Instagramie.

"2 czerwca 40 lat temu, kilka minut po godzinie 10 rozdzwoniły się dzwony we wszystkich kościołach w Polsce. Bo oto Karol Wojtyła jako papież Jan Paweł II rozpoczynał swoją pierwszą pielgrzymkę do ojczyzny”- tymi słowami wczoraj na Placu Piłsudskiego zaczęliśmy koncert przywołujący tamte wydarzenia. Niezwykle ważne nie tylko dla ludzi w Polsce, ale jak się później okazało, również dla Europy i świata. W niespełna rok po tej pielgrzymce narodziła się Solidarność, która obaliła komunizm - zaczęła w poście Kożuchowska.
Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu! Byłam bardzo przejęta i wzruszona. Tak jak 40 lat temu kiedy jako ośmioletnia dziewczynka witałam papieża bukietem białych margaretek... Wszystkich twórcom tego koncertu, organizatorom, wykonawcom, muzykom, ekipom technicznym dziękuję! - dodała. 
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

W takim wydaniu najlepsza. Szyk i elegancja. To u Pani takie naturalne...
Pani Małgosiu, jest Pani, absolutnie i bez wątpienia, kobietą piękna z ogromną klasą - czytamy.

Z powyższymi komentarzami nie sposób się nie zgodzić. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: