Polsat SuperHit Festiwal. Niewybredne żarty z Dudy. "Nie ma jaj". Nie tylko jemu się oberwało

Kabarety są stałym elementem sopockiego festiwalu. Tym razem obiektami drwin byli politycy i gwiazdy show-biznesu.

Festiwal w Sopocie to oczywiście muzyka, ale jego nieodłącznym elementem są też kabarety. W tym roku na scenie Opery Leśnej także nie zabrakło komików. Podczas sobotniego koncertu, między występami artystów, widzów bawił Kabaret Skeczów Męczących. Szybko okazało się, że ich sobotni program opierał się gównie na wyśmiewaniu polityków i osób publicznych.

Polsat SuperHit Festiwal. Żarty z gwiazd i polityków w Sopocie

Jedną ze sparodiowanych gwiazd była Magda Gessler. Wybór dość nieoczywisty, bo to przecież nie tajemnica, że restauratorka kojarzona jest z konkurencyjną stacją. Jak można było się spodziewać, skecz kręcił się właśnie wokół jej profesji, a konkretnie układania diety politykom.

Szczególnie żywą reakcję wywołał żart z Andrzeja Dudy.

Wystarczy spojrzeć na naszego prezydenta. Ewidentnie brakuje mu jaj. I na jakiś czas powinien odstawić kaczkę - padło ze sceny.

Potem było jeszcze pikantniej. Kabareciarze nie omieszkali się zażartować z problemów alkoholowych innego prezydenta, o których było swego czasu głośno w kraju.

– A dla Kwaśniewskiego gotowałam. Ale on akurat za dużo nie je.
– To co pani mu gotowała?
– Raz grzańca.

Oberwało się także jednej z gwiazd festiwalu, Zenkowi Martyniukowi. Komicy porównali go do mortadeli w panierce. Dlaczego? Jak (słusznie?) zauważyli "każdy lubi, ale nie każdy się przyzna". 

Oglądaliście występ Kabaretu Skeczów Męczących? Podobał się wam ich występ?

Więcej o:
Komentarze (90)
Polsat SuperHit Festiwal. Niewybredne żarty z Dudy. "Nie ma jaj". Nie tylko jemu się oberwało
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 35 razy 23

  Pożartowali sobie z pana prezesa, że stołuje się u osoby pełniącej stanowisko szefowej "TK"? Następnym razem jak zrobią w sejmie konkurs na sędziego, to Magda powinna się załapać.. Czy jakoś tak..

 • Gość: AntyPolityczna

  Oceniono 41 razy 17

  Sama prawda. W końcu ktoś się odważył ją powiedzieć. Szczerze i do bólu.
  A humor obroni się sam👍

 • Gość: Ja

  Oceniono 41 razy 15

  Juz by dali spokoj kwasniewskiemu był to najlepszy prezydent do 2015 bo od maja 2015 nie mamy prezydenta oby kolejny był na poziomie kwasa

 • Gość: Barbara

  Oceniono 28 razy 10

  Z pana Dudy i tej niby pierwszej damy którą wszyscy podziwiamy i nie możemy oderwać od niej oczy, nie ma co żartować to tylko płakać gorzkimi łzami. Ciekawi mnie tylko jaką była nauczycielką bo pan Duda to wiem jaki z Niego prawnik

 • barakuda62

  Oceniono 24 razy 10

  Kabareciarze i tak wykazali się daleko idącą kurtuazją- zwłaszcza ten pierwszy to nie tylko jest pozbawionych "kurzych atrybutów" ale i jest całkowitym zaprzeczeniem idei głowy państwa,
  a jeśli chodzi o koncerty to powiem szczerze że tak marnej imprezki to Polsat od lat nie stworzył, szczególnie marny był ten wczorajszy- jakieś radiowe "gwiazdy", którymi za pieniądze rozgłośnie katują słuchaczy wychodzą na scenę by udowodnić na żywo że są jeszcze gorsi niż słychać to w radiu, całe szczęście że choć Martyniuk rozbujał widownię bo było tak drętwo że aż żal mi było tych co te bilety kupili.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX