Magda Gessler uwielbia nowego chłopaka Lary. "Cieszy się, że w końcu ma prawnika w rodzinie". Znajomi Lary nie kryją, że nie przepadała za byłym zięciem

Magda Gessler podobno nie przepadała za byłym mężem swojej córki. Jednak nowy partner Lary, szybko wkupił się w łaski przyszłej teściowej i ma dostęp do rodzinnych interesów.
Zobacz wideo

Magda Gessler nie ukrywała, że były mąż Lary Gessler, Paweł Rucz, nie był jej ulubionym zięciem. Para po niespełna półtora roku małżeństwa postanowiła się rozstać. Jak informował "Fakt", dzięki temu, że podpisali intercyzę, udało im się formalnie zakończyć związek już na pierwszej rozprawie. Niedługo po rozwodzie w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia, że córka restauratorki ma już nowego partnera. Wówczas było wiadomo, że mężczyzna jest związany ze środowiskiem prawniczym.

ZOBACZ: Lara Gessler przyłapana z nowym partnerem w Sopocie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. To ten jedyny?

Magda Gessler polubiła chłopaka Lary

Ukochany Lary Gessler podobno szybko wkupił się w łaski jej mamy. Jak donosi "Fakt", restauratorka nie tylko szybko zaakceptowała nowego partnera swojej córki, ale i wtajemniczyła go w rodzinne biznesy. Mężczyzna jest radcą prawnym, więc pomagam Gesslerkom w sprawach umów i kontraktów.

Przygotowuje dokumenty i pomaga jej w prowadzeniu biznesu. Magda cieszy się, że w końcu ma prawnika w rodzinie - twierdzi informator tabloidu.

Źródło "Faktu" zapewnia, że córka Magdy cieszy się, bo jej ukochany bardzo spodobał się mamie. 

Teraz Larze udało się znaleźć partnera, który został zaakceptowany przez wymagającą Magdę – mówi znajomy pary.

Jak myślicie, Lara zdecyduje się kolejny raz wyjść za mąż?

JP