Lara Gessler i Paweł Rucz już po rozwodzie. Wystarczyła im tylko jedna rozprawa. "Zachowali się z klasą"

Lara Gessler nie jest już żoną Pawła Rucza. Córka restauratorki nie jest jednak singielką.

Pod koniec ubiegłego roku media doniosły o tym, że Lara Gessler postanowiła rozstać się ze swoim mężem Pawłem Ruczem. Było to dość zaskakujące, ponieważ para niespełna półtora roku wcześniej wzięła ślub i nic nie wskazywało na to, żeby w ich małżeństwie działo się coś niedobrego.

Zobacz wideo

Już w styczniu u boku Lary Gessler zaczął pojawiać się tajemniczy mężczyzna. Zakochani do tej pory nie zaliczyli debiutu na ściance, unikają też wstawiania wspólnych zdjęć na Instagrama. Nowy partner celebrytki nie jest związany z show-biznesem i pracuje jako prawnik.

Szybki rozwód Gessler i Rucza

Jak donosi "Fakt", córka restauratorki jest już po rozwodzie. Gessler i Rucz rozwiedli się na pierwszej rozprawie, a to rzadkość w show-biznesie.

Zależało im na szybkim zakończeniu, bo Lara jest już w nowym związku z warszawskim prawnikiem, a Paweł pod koniec maja wyprowadza się z Polski. Oboje zachowali się z klasą – zdradza informator serwisu.

Obyło się więc bez wojny o majątek i publicznego prania brudów. Po zakończonej rozprawie byli już małżonkowie podali sobie dłonie i zapewnili, że zostaną w dobrych relacjach. Można? Jak widać tak.