Były mąż Meghan Markle już po ślubie. Jego wybranka to córka miliardera, a wesele mocno różniło się od royal wedding

Trevor Engelson był mężem Megan Markle. Teraz ponownie się ożenił. Jego wybranką została córka miliardera Tracey Kurland.
Zobacz wideo

Meghan Markle w maju zeszłego roku została żoną księcia Harry'ego. Jednak zanim stała się księżną i weszła do królewskiej rodziny, była związana z Trevorem Engelsonem, producentem filmowym. Ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata i zakończyło się w 2013 roku. Podobno głównym powodem ich rozstania był fakt, że nie umieli dogadać się w kwestii posiadania dzieci.

Były mąż Meghan Markle znów się ożenił

Engelson oświadczył się swojej nowej partnerce, córce miliardera Tracey Kurland niedługo po hucznym królewskim weselu Markle. Co więcej, kolejne ważne wydarzenia w ich życiach znów zbiegły się w czasie. Otóż, kiedy na świat przyszło pierwsze dziecko księżnej i księcia Harry'ego, Trevor kilka dni później ponownie się ożenił. Uroczystość odbyła się w Kalifornii i pojawiło się na niej sporo gości, którzy na swoich profilach na Instagramie relacjonowali szampańską zabawę. Podczas ślubu państwo młodzi prezentowali się w klasycznych, eleganckich strojach. On w garniturze, ona w długiej, białej sukni.

Zdjęcia, które krążą w internecie pokazują, jak wyglądał wystrój sali weselnej. Było mnóstwo jasnych światełek oraz personalizowanych dekoracji z imionami nowożeńców. Goście podczas przyjęcia jedli m.in. sałatki, burgery, frytki a także świeże ostrygi - podaje Daily Mail.
 

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.