Meghan Markle przebiła księżną Kate. O tym wideo mówią wszystkie brytyjskie media

Meghan Markle nie zamierza próżnować. Mimo że kilka dni temu urodziła syna, już myśli o powrocie do obowiązków zawodowych. Zrobiła to szybciej niż księżna Kate.

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami. 6 maja powitali na świecie swojego synka - Archiego. Choć niedawno mówiło się, że księżna wyłączy się z obowiązków zawodowych na kilka tygodni, świeżo upieczona mama zaskoczyła wszystkich i zaczęła się już angażować w pracę.

Zobacz wideo

Meghan Markle była niezwykle aktywna prawie przez cały okres ciąży. Często była też krytykowana za to, że naraża życie nienarodzonego dziecka. Kiedy wreszcie przyszła mama zaczęła przygotowywać się do porodu w domowym zaciszu, zupełnie przestała się angażować w swoje codzienne obowiązki. Miało tak być jeszcze przez wiele tygodni.

Jednak księżna Sussex niespodziewanie nagrała wideo, które wyświetlono w trakcie pokazu na gali organizacji Camfede – Education Changes Everything. Mimo że Meghan nie mogła pojawić się na nim osobiście, potwierdziła, że aktywnie wspiera prace organizacji.

Krótki filmik nie umknął uwadze brytyjskich mediów, które błyskawicznie ogłosiły, że Markle nie zamierza przerywać pracy i połączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Co ciekawe, niektóre tabloidy już ogłosiły, że młoda mama po raz kolejny potwierdziła, że jest "lepsza" od księżnej Kate. Żona księcia Williama po raz wzięła udział w oficjalnym spotkaniu dopiero miesiąc po narodzinach Louisa.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.