Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z Andrzejem i Agatą Dudami. Nie wszystkim się to spodobało. "Mało hejtu ostatnio dostałaś?"

Roksana Węgiel znów w ogniu krytyki. Tym razem poszło o selfie z Andrzej Dudą.

Wiele gwiazd postanowiło wykorzystać długi weekend majowy na odpoczynek. Część z nich spędza jednak teoretycznie wolne dnii w pracy. Do tego grona należy Roksana Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci pojawiła się w środę w Puławach, gdzie wystąpiła z okazji Pikniku Europejskiego.

Zobacz wideo

Roksana Węgiel spotkała prezydencką parę

1 maja Polska świętowała 15-lecie wstąpienia do Unii Europejskiej. Z tej okazji w całym kraju organizowane były festyny i pikniki rodzinne. Gwiazdą jednego z nich była Roksana Węgiel. Co ciekawe, tego samego dnia w Puławach bawił się też Andrzej Duda wraz z małżonką. Nastolatka skorzystała z okazji i uwieczniła spotkanie z prezydencką parą na Instagramie.

 

Zdjęcie wywołało burzę w komentarzach. Jedni byli zachwyceni tym, że Węgiel zapozowała do zdjęcia z Andrzejem Dudą, a drudzy z kolei sugerowali, że "upadła na głowę". Swoją drogą, ciekawe jest to, że dzieci (bo zakładamy, że to one są grupą docelową 14-latki) mają aż tak dużo do powiedzenia w kwestii polityki.

I po co Ci takie zdjęcia? Mało hejtu ostatnio dostałaś?
Jeśli chciała zrobić takie zdjęcie i wstawić je tutaj, to jest jej sprawa. Każdy ma do tego prawo - piszą fani.

Roksana nigdy publicznie nie opowiadała się za żadną z partii. Selfie z prezydentem można zatem uznać za najzwyklejsze okazanie szacunku głowie państwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.