Magda Gessler pokazała zdjęcie Lary w bieliźnie. W komentarzach burza. "Żeby matka takie zdjęcia udostępniała?"

Magda Gessler często naraża się swoim fanom. Tym razem rozpętała burzę odważnym zdjęciem swojej córki.

Magda Gessler dzięki ogromnej popularności wypromowała także swoje dzieci. Dziś niewątpliwie to Lara jest najbardziej rozpoznawalną młodą przedstawicielką rodu Gesslerów. Córka restauratorki regularnie publikuje na Instagramie odważne zdjęcia. Jednak tym razem to gwiazda TVN zaskoczyła fanów.

Zobacz wideo

Lara Gessler jest bardzo odważną i nie bojąca się krytyki kobietą. Nic dziwnego, że w mediach społecznościowych często publikuje roznegliżowane zdjęcia. Okazuje się, że również Magda jest fanką jej wdzięków i talentu. Na swoim facebookowym profilu gwiazda TVN opublikowała zdjęcie córki w bieliźnie. Pod fotografią zamieściła też poruszający podpis.

Bardzo jestem dumna z Lary: wspaniała, pracowita, zdolna, z charakterem…Proszę o besos dla niej – napisała restauratorka.

Wpis wywołał lawinę komentarzy. Mimo że internauci byli zachwyceni opisem, zwrócili uwagę, że pokazywanie takiego zdjęcia, jest niestosowne.

Pupa ładna, ale żeby matka takie zdjęcia udostępniała? W jakich czasach my żyjemy.
Zdjęcie trochę nie pasuje do podpisu, nie widać na nim, jaka jest pracowita tylko jaka rozebrana - brzmiała część komentarzy.

A jakie jest wasze zdanie? Magda Gessler faktycznie przekroczyła granicę dobrego smaku?

AD