Promienna Lara Gessler na Balu. Ten blask to zasługa nowej miłości? Dobrała też subtelny, ale najmodniejszy dodatek

Na 19. Balu Dziennikarzy pojawiła się Lara Gessler. Celebrytka rozstała się z partnerem, więc na galę wybrała się sama. Wyglądała tak pięknie, że na pewno nie musiała tego wieczoru podpierać ścian.

Lara Gessler rozwodzi się z mężem, ale paparazzi już nakryli ją z nowym mężczyzną u boku. Wiele wskazuje na to, że córka najpopularniejszej polskiej restauratorki znów jest zakochana. Podobno zakochana kobieta prezentuje się najpiękniej, więc jeżeli wierzycie w tę teorię, nie powinniście mieć wątpliwości, że serce Lary jest już zajęte.

Gessler wybrała suknię z granatowego aksamitu, która eksponowała największy atut jej sylwetki - zgrabne nogi. Asymetryczna kreacja odsłoniła też ramię. Naszym zdaniem ta dość prosta sukienka pięknie podkreśliła figurę i urodę Lary.

LARA GESSLER - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wisienką na torcie była opaska we włosach. To ulubiony dodatek sezonu wielu fashionistek. Opaski z aksamitu dodają dziewczęcego uroku, pięknie też "wyciągają" twarz, przez co wydaje się ona szczuplejsza. Lara w opasce wygląda naprawdę super.

Zobacz wideo

Młoda restauratorka postawiła na błyszczący, modny w tym sezonie makijaż w stylu "glow". 

JM