Lara Gessler ma nowego chłopaka? Zadebiutowała z nim na celebryckiej imprezie w Zakopanem! "Obściskiwali się i całowali"

Lara Gessler znów jest zakochana? Na urodzinach znanego spikera radia Eska Jankesa nie szczędziła czułości tajemniczemu mężczyźnie.
Zobacz wideo

Małżeństwo Lary Gessler i Pawła Rucza było krótkim epizodem. We wrześniu 2017 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, tymczasem pod koniec minionego roku media obiegła informacja o ich rozstaniu. Ponoć uświadomili sobie, że pochodzą z dwóch różnych światów i wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie. W zgodzie i bez niepotrzebnych kłótni.

Lara Gessler ma nowego chłopaka?

Wszystko wskazuje na to, że Lara wcale nie ubolewa z powodu rozstania z Pawłem i już spotyka się z innym mężczyzną. Jakiś czas temu zaczęto spekulować, że nowym wybrankiem 30-latki jest prawnik, znajomy Joanny Jabłczyńskiej. Czy to on znajduje się na nagraniach opublikowanych na Instagramie przez Mariusza Raduszewskiego?

W sobotę w Zakopanem odbyła się huczna impreza urodzinowa znanego z radia Eska Jankesa i jego narzeczonej, Katarzyny Borkowskiej. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Natalia Siwiec z mężem, Jessica Mercedes, Maffashion i Lara. Gessler została przyłapana na czułościach z tajemniczym mężczyzną, a wszystko zamieścił na swoim Instastory Raduszewski.

Lara Gessler z tajemniczym mężczyzną ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Lara i jej kolega nie odstępowali się na krok przez całą noc. Tańczyli, obściskiwali się i całowali. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują - zdradza Pudelkowi informator, który był na imprezie.

Co ciekawe, Lara nie udostępniła na swoim Instagramie wizerunku mężczyzny. Nie mamy więc pewności, czy wylewność Mariusza przypadła jej do gustu... Tak czy inaczej, trzymamy kciuki za nową relację!

KS