Lara Gessler przyłapana z nowym chłopakiem. Czyżby właśnie razem zamieszkali? Wiele na to wskazuje

Gdy media obiegła informacja, że Lara Gessler rozstała się ze swoim mężem, Pawłem Ruczem, wielu wprost nie mogło w to uwierzyć. Wszystko za sprawą faktu, że ich związek miał rozpaść się po zaledwie półtorarocznym stażu małżeńskim. Szybko jednak okazało się, że Lara znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny. Niedawno paparazzi przyłapali ich na warszawskich ulicach i wiele wskazuje na to, że właśnie postanowili ze sobą zamieszkać.
Lara Gessler Lara Gessler Plotek Exclusive

Lara Gessler z nowym chłopakiem

Na tę chwilę nie wiadomo zbyt wiele na temat nowego partnera Lary Gessler. Jedyną informacją, jaka dotarła do mediów jest fakt, że mężczyzna pochodzi ze środowiska warszawskich prawników. Przypomnijmy, że poprzedni facet gwiazdy był kelnerem, co miało nie podobać się samej Magdzie Gessler, czyli mamie Lary. Co więcej, od początku ich związku znajomi pary uważali, że Lara i Paweł po prostu do siebie nie pasują i mają odmienne charaktery. 

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów - zdradził w 'SE' bliski znajomy pary.

Teraz wydaje się jednak, że Lara w końcu jest szczęśliwa, gdyż u jej boku pojawił się nowy mężczyzna. Czyżby już skradł jej serce? Paparazzi właśnie przyłapali Larę i jej nowego partnera na jednej z warszawskich ulic.

Lara Gessler z nowym facetem Lara Gessler z nowym facetem Plotek Exclusive

Przeprowadzka

Lara wraz z tajemniczym brunetem podjechała pod blok na jednym ze stołecznych osiedli. I tutaj nasuwa się pewne pytanie! Czyżby w planach była przeprowadzka? Jest to bardzo możliwe, ponieważ chłopak Lary nosił dość sporej wielkości kartony, a sama Gessler również została na tym przyłapana. 

Lara Gessler Lara Gessler Plotek Exclusive/Instagram/@/architettodellanotte

Lara Gessler zakochana?

Warto w tym miejscu również wspomnieć, że w sobotni wieczór Lara nie szczędziła czułości tajemniczemu mężczyźnie na urodzinach znanego spikera radia Eska, Jankesa, w Zakopanem. Impreza ta zgromadziła w jednym miejscu masę celebrytów, a za obszerną relację odpowiadał Mariusz Raduszewski, czy mąż Natalii Siwiec. To właśnie on przyłapał Larę Gessler w objęciach pewnego przystojniaka, a następnie udostępnił to nagranie w sieci.

Lara i jej kolega nie odstępowali się na krok przez całą noc. Tańczyli, obściskiwali się i całowali. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują - zdradza Pudelkowi informator, który był na imprezie.

Myślicie, że to ten sam mężczyzna? Dowodów jest coraz więcej!

Lara Gessler Lara Gessler Plotek Exclusive

Nowa miłość

Jedno jest pewne - ta dwójka z pewnością świetnie się ze sobą dogaduje. A wnioskować to można właśnie po tych zdjęciach, ponieważ, jak nietrudno zauważyć, że uśmiech zarówno z twarzy Lary, jak i tajemniczego mężczyzny nie schodził nawet na chwilę. 

Lara Gessler Lara Gessler Plotek Exclusive

Silny mężczyzna

Lara Gessler nie zdecydowała się jeszcze oficjalnie potwierdzić swojego nowego związku. Jednak my już czekamy na moment, w którym ich wspólna fotografia pojawi się na przykład na Instagramie Lary. Ciekawe również, jak na prawnika, który podbił serce gwiazdy, zareagowała jej mama. A także i Tadeusz Müller, czyli syn Magdy z pierwszego małżeństwa, a tym samym przyrodni brat Lary, który jeszcze niedawno zadeklarował, że bardzo lubi się z Pawłem Ruczem i nie zamierza zrywać z nim kontaktu ze względu na ich rozwód. 

Zawsze trzymamy sztamę z Pawłem i bardzo się lubimy. Uważam, że to jest super wartościowy gościu, więc niejedno piwo razem przechyliliśmy i raczej tak zostaje. Lubimy się. Dojrzali ludzie, jeżeli ich ścieżki się rozchodzą, to we współczesnym świecie nie oznacza przecięcia relacji. Tylko zmianę formatu związku - wyznał Tadeusz w rozmowie z "Jastrząb Post". 
Lara Gessler Lara Gessler Plotek Exclusive

Będzie ślub?

Jak donosiły na początku tego roku media, Lara i Paweł Rucz planują wziąć szybki i ugodowy rozwód. 

Wszystko ma odbyć się na pierwszej rozprawie - zapewnia informator tabloidu. Wbrew temu, co się mówi, para nie miała intercyzy, bo Lara ufała i kochała Pawła. Ale nie chcą toczyć wojny przed sądem ani w mediach, bo nadal się szanują - ujawniła w "Super Expressie" osoba z otoczenia Gesslerów.

Czy Lara zdecyduje się teraz na kolejny ślub? Nowe zdjęcia gwiazdy mogą wskazywać na to, że gwiazda postanowiła zamieszkać z nowym partnerem, więc zastanawia nas tylko to, jaki krok będzie następny? 

Lara Gessler Lara Gessler Plotek Exclusive

Czy Lara pochwali się nowym partnerem?

Mówiło się również, że jedną z przyczyn rozpadu związku Lary i Pawła były ich odmienne charaktery oraz to, że mężczyzna nie pasował do świata show-biznesu. 

Nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w "Ameryce Express" Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! -  powiedział "Faktowi" znajomy pary.

Czyżby więc warszawski prawnik był bardziej gotów na wejście do rodzimego show-bizu? Mocno na to liczymy. Ich wspólne wkroczenie na salony z pewnością wzbudziłoby ogromne zainteresowanie mediów. 

Kibicujecie tej parze?