Natalia Siwiec z całą rodziną na Seszelach. "Mia, to było moje marzenie, pokazać ci taką plażę". Reakcja dziewczynki bezcenna

Natalia Siwiec razem z Mią i Mariuszem Raduszewskim wybrała się na Seszele. Widać, że rodzinne wakacje im służą. Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcia.

Natalia Siwiec razem z Mariuszem Raduszewskim i córką Mią wypoczywa na Seszelach. Zarówno celebrytka, jak i jej partner pokazują na Instagramie i na Insta Stories mnóstwo nagrań i zdjęć z wakacyjnego wypoczynku. Wszystkie są urocze. 

Natalia Siwiec spełniła swoje marzenie

Natalia Siwiec doskonale bawi się na Seszelach, czego dowodem są zamieszczone na Insta Stories nagrania. Widać, że pogoda dopisuje, a mała Mia szaleje zarówno w hotelu, jak i na plaży. Na jednym z nagrań widać, jak podekscytowana Siwiec z całą rodziną idzie na plażę. Dlaczego podekscytowana? Bo jak sama przyznała, od dawna chciała pokazać córce plażę na Seszelach. 

Mia, to było moje marzenie, pokazać ci taką piękną plażę - słyszymy z ust modelki. 

Chwilę później widzimy, jak Mia uroczo podryguje i próbuje tańczyć na piasku. Jak widać dziewczynce spodobała się taka wycieczka. Nie dziwimy się temu wcale. 

AG