Borys Szyc przestrzega przed alkoholem. Opisał moment, w którym był na samym dnie. "Wyglądałem jak menel"

Borys Szyc kilka lat temu zerwał z wizerunkiem imprezowicza. Odstawił też alkohol, który był powodem większości jego problemów. Ostatnio opublikował poruszający wpis, w którym przyznał, że jego wcześniejsze życie legło w gruzach.

Borys Szyc nieprzypadkowo miał opinię największego imprezowicza polskiego show-biznesu. Aktor przez lata nie stronił od alkoholu, po którym stawał się agresywny i nieprzewidywalny. Po jednym z pijackich ekscesów stracił również prawo jazdy. Był to moment przełomowy w jego życiu. Od tamtego momentu minęły cztery lata. Dziś aktor z bólem wspomina tamte czasy i motywuje innych alkoholików do zerwania z nałogiem.

Zobacz wideo

Borys Szyc o walce z alkoholizmem

Aktor w ostatnich latach poukładał swoje życie osobiste i zawodowe. Udało się mu zbudować szczęśliwy związek z Justyną Nagłowską oraz zagrać w nagradzanych filmach. Borys często wypowiada się też na temat słabości Polaków do alkoholu i podkreśla, że z uzależnieniem można walczyć. Ostatnio zamieścił na Instagramie wpis, w którym z dumą przyznać, że w utrzymaniu trzeźwości pomaga mu sport.

5-6 lat temu nie tylko nie przyszło by mi do głowy, żeby biegać... nie przyszło by mi do głowy, żeby wstać do wieczora, a pewnie byłby to kolejny dzień, który spędzam w łóżku, wyglądając jak menel i nie odbierając telefonów od tych, którzy się o mnie martwić - rozpoczął swój wpis Szyc.

Dalej wspomniał o tym, że jest wdzięczny losowi i swojej ciężkiej pracy za to, że udało się mu wyjść na prostą. Borys zaapelował też do osób zmagających się z uzależnieniem.

Piszę do Was cierpiących nadal, żyjących w strachu i niszczącym poczuciu winy. Wstawajcie i idźcie się leczyć. To żaden wstyd. To będzie Wasza duma. Wasza siła. I zdradzę Wam sekret... nie ma większych twardzieli niż ci, którzy wygrali z chorobą - przekonuje Szyc.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Borysa.

AD

Więcej o:
Komentarze (49)
Borys Szyc przestrzega przed alkoholem. Opisał moment, w którym był na samym dnie. "Wyglądałem jak menel"
Zaloguj się
 • Gość: Ernest Hemingway

  Oceniono 40 razy 30

  Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.

 • Gość: Ela M

  Oceniono 31 razy 27

  Dobrze , że wyszedł na prostą Brawo !😃

 • rikol

  Oceniono 17 razy 13

  WArto walczyć. Gratulacje.

 • Gość: taka prawda

  Oceniono 18 razy 12

  E tam. Jeszcze nie był na dnie bo w pijackim amoku nie zobaczył JEZUSA jak inne celebryty i się nie nawrócił.

 • Oceniono 9 razy 9

  Napiszę tak: ten kto mówi o walce z alkoholem nie ma pojęcia o problemie alkoholowym, walczyć to można na ringu albo na wojnie. Każdy alkoholik nie da rady zrobić kroku do przodu jeśli nie zaakceptuje przed samym sobą nie przyzna się ,że jest alkoholikiem, mnie bardzo długo zajęło przyjęcie do siebie informacji która mówiła że jeden kieliszek to dla alkoholika jest za dużo na kolejnych 15 jest za mało. Kiedy zaakceptowałem ten fakt i przestałem walczyć z alkoholem, to według powiedzenia tylko dzisiaj nie pije, to te tylko w moim przypadku trwa już 7 lat

 • Gość: BUBBA

  Oceniono 4 razy 4

  Nie był menelem tylko ... jest menelem tylko chwilowo trzeźwym !

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 8 razy 4

  Wieniawa a kto to jest ? Gwiazda to Pani Beata Tyszkiewicz. Anna Polony i nie obrażać gwiazd

 • Gość: Baya USA

  Oceniono 2 razy 2

  Brawo👏👏👏👏👏👏👏

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  i tak ci już koleś zostało -----z tym menelstwem oczywiscie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX